Autokross: Kross mostas no ziemas miega!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.03.2012
15:58

Līdz Latvijas autokrosa čempionāta startam 29. aprīlī atlicis pusotrs mēnesis – pavisam drīz kopš septembra klusējušais seriāls ies vaļā! Tas nozīmē, ka sportistiem ir, attiecīgi, pāris nedēļas, lai licencētos. Kā ierasts, nolikums paredz, ka dalībniekiem licenču jautājums jāsakārto mēnesi pirms pirmām sacensībām, kurās sportisti plāno startēt. LAF Krosa komisija ziņo, ka daži sportisti jau licencējušies, taču lielākais darba apjoms vēl priekšā.

LAF Krosa komisijas vadītāja Inta Ulme ziņo: „Mums ir sportisti, kuri jau tikuši galā ar šā gada licencēšanos un gatavojas startam. Tomēr aicinu mani noslogot ar darbiem – piesakieties licencēm, kārtojiet formalitātes! Tas arī dos zināmu skaidrību par klasēs paredzamo dalībnieku skaitu. Interesanti, ka šobrīd patīkami aktīva ir Open klase un, kas pagaidām ir pārsteidzoši, arī 2000 Super klase atkal esot gatava atdzīvoties. Protams, vērosim, kas notiks praksē. Šobrīd klusējoša ir 1600 klase, ja neskaita sportistus, kuri šogad jau ir startējuši. Beta bagiji, kroskarti un B600, šķiet, turpinās startēt līdzšinējos sastāvos, ar nelielām izmaiņām katras klases dalībnieku sarakstos. Jebkurā gadījumā – mums nepieciešams kārtot licences un gatavoties startam!”

Pašlaik Autocross.lv nelietīgā kārtā apkopo jaunumus un baumas sportistu tehnikas un klašu maiņu ziņā, protams, katrs komentārs tikai palielinātu intrigu pirms gaidāmā čempionāta!

Jāpiebilst, ka tuvākajās stundās LAF mājas lapā Latvijas autokrosa čempionāta sadaļā tiks publicēts pirmā posma Smiltenē nolikums un pieteikuma veidlapa. Autocross.lv par to ziņos savlaicīgi!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv