Autokross: Kross mostas no ziemas miega!

Viesturs Saukāns  15.03.2012 15:58 9

Līdz Latvijas autokrosa čempionāta startam 29. aprīlī atlicis pusotrs mēnesis – pavisam drīz kopš septembra klusējušais seriāls ies vaļā! Tas nozīmē, ka sportistiem ir, attiecīgi, pāris nedēļas, lai licencētos. Kā ierasts, nolikums paredz, ka dalībniekiem licenču jautājums jāsakārto mēnesi pirms pirmām sacensībām, kurās sportisti plāno startēt. LAF Krosa komisija ziņo, ka daži sportisti jau licencējušies, taču lielākais darba apjoms vēl priekšā.

LAF Krosa komisijas vadītāja Inta Ulme ziņo: „Mums ir sportisti, kuri jau tikuši galā ar šā gada licencēšanos un gatavojas startam. Tomēr aicinu mani noslogot ar darbiem – piesakieties licencēm, kārtojiet formalitātes! Tas arī dos zināmu skaidrību par klasēs paredzamo dalībnieku skaitu. Interesanti, ka šobrīd patīkami aktīva ir Open klase un, kas pagaidām ir pārsteidzoši, arī 2000 Super klase atkal esot gatava atdzīvoties. Protams, vērosim, kas notiks praksē. Šobrīd klusējoša ir 1600 klase, ja neskaita sportistus, kuri šogad jau ir startējuši. Beta bagiji, kroskarti un B600, šķiet, turpinās startēt līdzšinējos sastāvos, ar nelielām izmaiņām katras klases dalībnieku sarakstos. Jebkurā gadījumā – mums nepieciešams kārtot licences un gatavoties startam!”

Pašlaik Autocross.lv nelietīgā kārtā apkopo jaunumus un baumas sportistu tehnikas un klašu maiņu ziņā, protams, katrs komentārs tikai palielinātu intrigu pirms gaidāmā čempionāta!

Jāpiebilst, ka tuvākajās stundās LAF mājas lapā Latvijas autokrosa čempionāta sadaļā tiks publicēts pirmā posma Smiltenē nolikums un pieteikuma veidlapa. Autocross.lv par to ziņos savlaicīgi!

 • Baumo, ka trasee buushot divi Kljavas :) Kaut kas ir dzirdeets, ka Ziedaans pulcee ap sevi jaunus brauceejus… ir dzirdeets, ka shaadi taadi brauceeji no amatieru krosa paarnaakshot uz LC, Nikelu Jaanim top motors pie Vanteriem… kaut kas jau notiek :)

 • igors

  Afļitunovs , šo sezonu noteikti izlaidīs. Bet ar nākamo sezonu centīšos atgriezties . :yes:

  • Taapat tu tajaa visaa drankjii ikeshaa buusi… un ir aidomas, ka ne tikai folkreisaa, bet arii krosaa :)

   • igors

    Ex, tur tev ir 100% taisnība :)

 • Kristaps

  Gaidot jauno sezonu netā uzraku interesantus video!
  Kāds var uzminēt kurā valstī notiek autokross ar kombainiem>?

  • 368

   izklausās pēc lielā slāvu kaimiņa :D

  • bonifacijs

   Beļģija?

   • Kristaps

    Iespējams jau arī kaimiņos!
    Bet tiešām, Beļģijā Un Francijā, pievienoju saiti!
    http://www.youtube.com/watch?v=Fu_sHe74Ly0&feature=related
    Baigi interesanti, ja paklikšķina sānos arī citus video, var atrast arī traktoru krosu, kas tur interesants – džeki mauc bez sporta beņķiem, cerams ka piesprādzējušies, bet zinot braucamo masas – diezgan baisi! Pat kaimiņu slāvu zemē visi zil 130 ir ar sporta beņķiem!

  • Kostiks

   Nez vai tas vispar ir autoKross(uzsvars uz vārdu AUTO) :d

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2018.

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Nolikums

Pieteikums

Dalībnieki (63)