Autokross: Kuļikovsku fabrika cītīgi strādā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.12.2010
11:08

Vieni no Latvijas pārstāvjiem Eiropas autokrosa čempionātā brāļi Juris un Andris Kuļikovski šobrīd nespēj prognozēt savas iespējas tikt uz Eiropas čempionāta regulārākiem startiem, jo aizņemtība, darbojoties ar citu sportistu tehniku, neļauj pievērsties savām mašīnām. Protams, komanda ir sajūsmā par iespējām aktīvi strādāt, par spīti autosportam kopumā nelabvēlīgam finanšu klimatam.

Juris Kuļikovskis stāsta: „Darba ir ļoti, ļoti daudz un par pašu sportošanu pat nemēģinu neko komentēt. Protams, tas, ka ir darbs, ir lieliski, bet gribētos vairāk piestrādāt arī pie mūsu bagijiem. Šā gada Eiropas čempionāta posmos izgājām uz starta pavisam „zaļi” un negatavi. Taču, starp citu, pat šajā situācijā iegūtā pieredze izrādījās grandioza un neaizmirstama. It kā gadu no gada esam vērojuši un pat piedalījušies Eiropas čempionāta Latvijas posmā. Taču ārzemēs tas viss ir pilnīgi citādi – ja klasē ir 50 sportistu, tad plānošana un situācijas vērtēšana ir pavisam cita. Riepu izvēle, trašu apgūšana un citas lietas – pavisam cita pasaule!”

Juris Kuļikovskis pērn mēģināja spēkus pāris sacīkstēs D-3 bagiju klasē, bet Andris debitēja Eiropas čempionāta D-3A kategorijā. Tehnisku problēmu nomocīti brāļi pie kopvērtējuma punktiem netika.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv