Autokross: Laiks licencēties vasaras sezonai!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.03.2013
15:15

LAF Krosa komisija atgādina, ka jaunā sezona strauji tuvojas, tāpēc sportistiem nepieciešams pieteikties 2013. gada sportistu licencei. Autocross.lv piebilst, ka laicīga licencēšanās ne tikai ļauj prognozēt iespējamo dalībnieku skaitu, bet arī veicina sporta veida popularizēšanu, jo, vienkārši, sportistu sastāva laicīga zināšana palīdz veidot priekšstatu līdzjutējiem par gaidāmajām cīņām.

Par licencēšanās kārtību lūgums kontaktēties ar LAF Krosa komisijas vadītāju Intu Ulmi (29264457, autokross@laf.lv).

Šogad vairāki sportisti jau pieteikuši un pat sakārtojuši formalitātes licences saņemšanai. Pašlaik sportisti, kuru starts nojaušams 1600 klasē, ir Andis Kļava, Mareks Dainis, Jānis Lideris, Ritvars Zobens un Oskars Troika. 2000 Super klasē iespējamie šobrīd pieteiktie dalībnieki ir Toms Ziedāns, Ainārs Kenigsbergs, Gints Astrauskis, Jānis Miščenko, Aleksandrs Ņikitins un Andis Ūtēns. Open klases licencēšanai pieteiktie pārstāvji ir Jānis Kozlovskis, Jānis Dreimanis un Normunds Skribis. B600 klasē un rallijkrosā startēt plāno arī Jānis Baumanis, savukārt licenci, šķiet, startam Vācijas rallijkrosā, kārto arī Igors Gabecs.

Izņemtas arī divas starptautiskās licences – Eiropas rallijkrosa čempionāta dalībnieks Reinis Nitišs un Eiropas autokrosa čempionāta braucējs Ervins Grencis.

Tāpat arvien vairāk parādās runas un baumas par braucēju plāniem un jaunumiem. Autocross.lv vēl apkopos informāciju, tomēr jau šobrīd zināma vairāku jaunu braucēju gatavošanās autokrosam. Īpašu izdošanos gribas novēlēt apņēmības pilniem diviem braucējiem no Krāslavas – Latgales reģiona braucējiem čempionāts ģeogrāfiski būs smags projekts, tomēr apņēmība un entuziasms mēdz veikt lielas lietas!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv