Autokross: Laiks licencēties vasaras sezonai!

Viesturs Saukāns  15.03.2013 15:15 5

LAF Krosa komisija atgādina, ka jaunā sezona strauji tuvojas, tāpēc sportistiem nepieciešams pieteikties 2013. gada sportistu licencei. Autocross.lv piebilst, ka laicīga licencēšanās ne tikai ļauj prognozēt iespējamo dalībnieku skaitu, bet arī veicina sporta veida popularizēšanu, jo, vienkārši, sportistu sastāva laicīga zināšana palīdz veidot priekšstatu līdzjutējiem par gaidāmajām cīņām.

Par licencēšanās kārtību lūgums kontaktēties ar LAF Krosa komisijas vadītāju Intu Ulmi (29264457, autokross@laf.lv).

Šogad vairāki sportisti jau pieteikuši un pat sakārtojuši formalitātes licences saņemšanai. Pašlaik sportisti, kuru starts nojaušams 1600 klasē, ir Andis Kļava, Mareks Dainis, Jānis Lideris, Ritvars Zobens un Oskars Troika. 2000 Super klasē iespējamie šobrīd pieteiktie dalībnieki ir Toms Ziedāns, Ainārs Kenigsbergs, Gints Astrauskis, Jānis Miščenko, Aleksandrs Ņikitins un Andis Ūtēns. Open klases licencēšanai pieteiktie pārstāvji ir Jānis Kozlovskis, Jānis Dreimanis un Normunds Skribis. B600 klasē un rallijkrosā startēt plāno arī Jānis Baumanis, savukārt licenci, šķiet, startam Vācijas rallijkrosā, kārto arī Igors Gabecs.

Izņemtas arī divas starptautiskās licences – Eiropas rallijkrosa čempionāta dalībnieks Reinis Nitišs un Eiropas autokrosa čempionāta braucējs Ervins Grencis.

Tāpat arvien vairāk parādās runas un baumas par braucēju plāniem un jaunumiem. Autocross.lv vēl apkopos informāciju, tomēr jau šobrīd zināma vairāku jaunu braucēju gatavošanās autokrosam. Īpašu izdošanos gribas novēlēt apņēmības pilniem diviem braucējiem no Krāslavas – Latgales reģiona braucējiem čempionāts ģeogrāfiski būs smags projekts, tomēr apņēmība un entuziasms mēdz veikt lielas lietas!

  • A kas ar Ruudolfu Bogenu? :) Ruudzha ciinaas, lai paspeetu uz pirmo posmu… var saiet un var arii nesaiet… taapat ir ar mani… :( Laiks raadiis!

  • lielais

    Liels prieks par čaliem kas ņem starptautiskās licenzes. Vienam gan jau varētu novēlēt labus startus un cīņu par pjedistālu,otram lai cenšās neizlaist nevienu gonku eiropas čempionātā! Domāju ka daudzi man piekritīs :-D

  • lielais

    Kas ir Oļa?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (30)

Dalībnieki KKK (8)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA