Autokross: Laiks nokratīt putekļus

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.08.2012
16:05

Svētdien Latvijas autokrosa čempionāta karavāna dosies uz Smilteni, kur turpinās šā gada seriālu. Šī būs pirmā sacīkste kopš Priekules putekļu sāgas, tāpēc kolektīvs būs izslāpis pēc pārbaudītām, stabilām autokrosa vērtībām, kurām var uzticēties. Un Tepera trase, šķiet, šādas vērtības piedāvā.

Svētdien uz starta stāsies plašs klašu klāsts – 1600, 2000 Super, Open, B600, VAZ Klasika, D12, Beta bagiji un Baltijas B6000 lielo bagiju braucēji. Katrā no klasēm ir sava intriga, turklāt ir pamatotas aizdomas, ka no Smiltenes dažs brauks mājās čempiona godā.

1600 klasē solis līdz otrajam titulam ir Reinim Lilienšteinam. 2000 Super klasē visu var sakārtot Jānis Miščenko. Open klasē viss, šķiet, noskaidrosies pēdējā posmā Mūsā, tāpat arī B600 klasē. Arī VAZ Klasika var sarūpēt šīs sezonas uzvarētāju. D12 šis būs pēdējais posms, kurā dramatiskā cīņā izšķirsies trīs braucēju dalīta čempiontitula liktenis. Arī Beta bagiju līderis ir ļoti pārliecinošs. Īpašā intriga – B6000 smago bagiju kauss, kurā plāno startēt astoņi dalībnieki, turklāt vairāk nekā desmit varētu būt redzami Mūsas posmā divas nedēļas vēlāk! Skats varētu būt iespaidīgs.

Par klasēm un iespējām Autocross.lv pētīs un ziņos laikā līdz Smiltenei. Taču viens ir skaidrs – grūti sagaidīt svētdienu!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv