Autokross: Latvieši bija Igaunijā, būs Lietuvā

Viesturs Saukāns  12.06.2014 15:34 2

  Autokross, Ziņas

Aizvadītajā nedēļas nogalē Tapas trasē Igaunijā startēja smago automašīnu Baltijas kausa dalībnieki. Savukārt šonedēļ atsevišķi sportisti dodas uz Lietuvas autokrosa čempionāta posmu.

Tapā aizvadīts Baltijas kausa posms smagajām automašīnām. D12 klasē no Latvijas braucējiem vislabāk veicās Andrim Jurciņam, kurš sasniedza otro vietu. Aldis Grantiņš 11 dalībnieku konkurencē sasniedza piekto pozīciju. Neveiksmīgs posms vienam no favorītiem Bruno Leimanim, kurš izstājās no cīņas pēc pirmā kvalifikācijas brauciena. Alvilam Igovenam spēkošanās noslēdzās vēl ātrāk, kā rezultātā palikts bez punktiem.

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem pašlaik gan krietni patīkamāka aina – pirmajā trijniekā atrodas Jurciņš, Grantiņš un Leimanis.

B6000 klasē vienīgais Latvijas pārstāvis bija Intars Bališevs. Desmit dalībnieku konkurencē sasniegta septītā vieta. B6000 klasei šis bija pirmais šā gada Baltijas kausa posms.

Tikmēr šonedēļ, 14. jūnijā Ukmerģē norisināsies Lietuvas autokrosa čempionāta otrais posms. Cīņai gatavojas 1600 klases braucējs Andis Kļava, kurš pēc Marijampoles posma uzvaras ir līderis ne tikai Baltijas čempionātā, bet arī Lietuvas ieskaitē. Tāpat uz Lietuvu gatavojas doties Intars Grandāns – Buggy 1600 klases pārstāvis. Šajā klasē ar JuniorBuggy, iespējams, startēs arī Justs Grencis.