Autokross: Latvieši plāno atbildes vizīti uz Mariampoli!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
03.05.2013
14:57

Pēc Baltijas autokrosa kausa dalībnieku pirmās tikšanās Smiltenē vairāki Latvijas sportisti plāno doties uz Lietuvu, kur Mariampoles trasē 11. un 12. maijā notiks Baltijas kausa otrais posms 1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika un smago auto B6000 klasē, kā arī NEZ kausa ieskaitē B600, B6000 un Buggy 1600 klasē. Uzmanību! 4. maijs ir pēdējā diena, kad var pieteikties par sākotnējo dalības maksu!

Pašlaik pieteikušies gaidāmajai cīņai no Latvijas ir 2000 Super braucējs Toms Ziedāns, Open braucējs Ints Jeršovs, B600 braucējs Aigars Liškovskis un Buggy 1600 līderis Māris Līcis. Tomēr, spriežot pēc sportistu intereses, mūsu pārstāvju skaits var augt.

LAF mājas lapā laf.lv autokrosa Baltijas kausa sadaļā atrodams gan nolikums, gan pieteikuma veidlapa Mariampoles sacensībām!

Sportistiem, kuri nopietni apsver iespēju šogad cīnīties par Baltijas kausa augstākajām pozīcijām, jāņem vērā, ka ieskaitē tiek vērtēti visi četri posmi. Tāpēc apsvērumi, ka kādu no sacīkstēm varētu izlaist atmesta sliktākā rezultāta dēļ, nebūs pareizi – vieglo automašīnu klasēm jācīnās visos posmos: Smiltenē, Mariampolē, Vilkičos un Mūsā! Līdzīgi arī ar NEZ kausu – kopvērtējumā tiks vērtēti visi četri posmi. Tiesa, posms par notikušu uzskatāms, ja klasē piedalījušies ne mazāk kā pieci dalībnieki. Smiltenē šis plāns izpildīts ar uzviju, vērosim pārējo posmu sportistu aktivitātes. Interesanti, ka ne vienā, ne otrā nolikumā nav atrunāts nepieciešamo ieskaitīto posmu limits – ja pēc Smiltenes kādā no klasēm vairs neizdodas kvorums, kas gan maz ticams (paļaujoties uz Bauskas posmu septembrī), arī no vienas sacīkstes varētu izveidot oficiālus kopvērtējuma rezultātus.

Pašlaik sportistiem aktīvi jāpiesakās gaidāmajai sacīkstei. Šobrīd no sarunām noprotams, ka atkal darbojas klasiskā kļūda: „ja neviens nepieteiksies, tad es arī nē!”, kā rezultātā neviens nepiesakās, gaidot viens uz otru, kamēr sacensības iznīkst. Jebkurā gadījumā, gan uz šo sacīksti, gan citām, vienmēr labāk ir pieteikties un vajadzības gadījumā dalību atsaukt nekā nepieteikties un tad pēkšņi uzrasties ar savu vēlmi startēt. Tas atvieglo situāciju gan rīkotājiem, gan tiesnešiem un sekretariātam, gan skatītājiem, kuri allaž seko līdzi pieteikumu sarakstiem.

Tā kā Lietuvas sportisti pietiekami aktīvi apmeklēja Smiltenes posmu, laiks veikt atbildes vizīti!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv