Autokross: Latvieši startē Tapā, sasniedz medaļas

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
18.10.2020
21:42
Bruno Leimanis izspēlējis Igaunijas čempionāta nogali ļoti veiksmīgi - pēc neveiksmēm pirmajos divos posmos sekoja trīs pjedestāli un bronza kopvērtējumā (Foto: Helari Koobakene)

Kā minējām iepriekš, bija aizdomas par Latvijas braucēju startu Igaunijas autokrosa čempionāta pēdējā posmā Tapas trasē. Tās apstiprina saņemtie pēdējā posma un kopvērtējuma rezultāti. Latviešiem pjedestāli un kopvērtējuma medaļas!

B6000 klasē pēdējā posmā tieši Ainārs Ramats izrādījās tas, kurš izcīna uzvaru, aiz sevis atstājot Otu Kevvai un Martu Heningu. Dinārs Ramats deviņu dalībnieku konkurencē šoreiz astotais.

Kopvērtējumā par Igaunijas čempionu kļuva Markuss Haidbergs, bet ar pēdējā posma izcilo rezultātu Ainārs Ramats kļuvis par vicečempionu! Bronzas medaļa Rainam Veisbaham.

Nestartējot pēdējā posmā Jānis Kozlovskis saglabājis septīto vietu, Dinārs Ramats devītais, Igors Sima desmitais, 12. līdz 14. vietā Andris Ribaks, Intars Bališevs un Aigars Lizums. Kopumā klasē Igaunijas čempionātā startējuši 16 dalībnieki.

D12 klasē pēdējā posmā no Latvijas braucējiem startēja Bruno Leimanis un Alvils Igovens, taču uz starta neizgāja kopvērtējuma otrajā vietā bijušais Ingus Staško.

Tapā uzvaru sasniedza Andre Motuss, pārliecinoši kļūstot par Igaunijas čempionu. Otrajā vietā Bruno Leimanis, bet trešais – Veiko Hirsniks, kuri līdz ar šiem rezultātiem izspieduši no medaļnieku pulka Staško: Hirsnik vicečempions, bet Leimanis pēc dramatiskas sezonas pirmās puses sasniedzis bronzas medaļu. Staško atstāta ceturtā kopvērtējuma vieta. Pēdējā posmā sešu dalībnieku konkurencē sesto vietu sasniedzis Igovens, šo pozīciju nodrošinot arī kopvērtējumā. Kopumā klasē Igaunijas čempionātā startējuši septiņi dalībnieki.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv