Autokross: Latvieši turpinās Igaunijas čempionātu, smagie auto rallijkrosa trasē

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
24.05.2019
10:00
Ingus Staško un Bruno Leimanis pirmajā posmā Tapā bija D12 līderu pulkā. Foto: "Photos by Kat"

Sestdien Misso trasē Igaunijā notiks valsts autokrosa čempionāta smagajām automašīnām otrais posms. Cīņai gatavojas arī Igaunijas čempionātā startējošie Latvijas sportisti.

Misso trase būs jaunums smago auto braucējiem un tā būs ļoti ātra. Igauņu rallijkrosa trases saimnieki nolēmuši sarīkot arī gana ekstravaganto smago automobiļu cīņu. Šāda trase, kurā daļa ir klāta ar asfaltu, var pamainīt ierastos spēku samērus, tāpat tiek prognozēts, ka sportisti varētu krietni pamanīt mašīnu un riepu gatavošanas stratēģiju.

Sacīkstei šobrīd pieteikti četri Latvijas braucēji. D12 jeb GAZ 51/52 klasē cīņai gatavojas Ingus Staško, Bruno Leimanis un Alvils Igovens. Katram par sezonas sākumu savs stāsts: Ingus pirmajā posmā Tapā guva otro vietu finālā, bet Igaunijas čempionāta kopvērtējumā šobrīd ir seriāla līderis, jo kopvērtējumā tiek skaitīti punkti arī par priekšbraucienu panākumiem. Bruno Leimanis bija viens no pirmā posma līderiem priekšbraucienos, taču finālā izstājās. Par spīti tam, ka finālā formāli sestā vieta, papildpunktu dēļ Leimanis ir kopvērtējuma trešajā vietā. Alvils Igovens bija pieteikts pirmajam posmam, taču uz starta neizgāja, nepaspējot sagatavot tehniku.

B6000 jeb smago bagiju Superbagi klasē no mūsējiem atkal uz starta būs Dinārs Ramats. Pirmais posms kopumā šķita daudzsološs, taču finālā nācās izstāties.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv