Autokross: Latviešiem neveiksmes Lietuvas čempionātā

Viesturs Saukāns  21.07.2019 18:08 0

  Autokross, Ziņas

Divi Latvijas pārstāvji – Emīls Mirošņiks un Dainis Zemnieks aizvadījuši sarežģītu sacīksti Lietuvas autokrosa čempionāta posmā Ukmerģē.

Emīls Mirošņiks laika kontrolē piecu dalībnieku konkurencē uzrādīja ceturto rezultātu, pirmajā kvalifikācijā sasniegta trešā vieta, bet otrajā braucienā – ceturtā pozīcija. Trešajā kvalifikācijas braucienā Mirošņika mašīna pārstāja darboties motora defekta dēļ, tāpēc komandai bija jāpacenšas, lai paspētu braucēju laicīgi izvest uz fināla starta. Tas izdevās, taču pēc pirmā apļa motors beidza darboties, liekot Emīlam izstāties – formāli gūta ceturtā vieta. Jāatzīmē, ka iepriekšējā motora defekts iznīcināja arī Mirošņika Latvijas čempionāta posmu Pilskalnos.

Dainis Zemnieks startēja Lietuvas Junior 1000 klasē. Laika kontrolē piecu dalībnieku konkurencē uzrādījis ceturto rezultātu, Dainis pozīciju saglabāja arī pirmajā kvalifikācijā. Taču izšķiroša izrādījās otrā kvalifikācija, kurā Zemnieks trāpīja trases bedrē un mašīna apgāzās. Tehnikas problēmas iznīcināja trešo kvalifikāciju, pēc kuras finālā uz starta daugavpilietis neizgāja.

Dalies ar šo ziņu