Autokross: Latvija gatavojas Eiropas autokrosa čempionāta posmam Mūsā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
28.05.2019
11:06
Eiropas čempionāts sākās Vācijā, dodas uz Baltiju!

Nedēļas nogalē Bauskā, Mūsa Raceland trasē norisināsies Eiropas autokrosa čempionāta otrais posms – lielākais iespējamais autokrosa notikums zem FIA karoga atkal Latvijā.

Sestdien un svētdien uz starta stāsies visu Eiropas čempionāta klašu dalībnieki, kā arī divas nacionālās satelītklases – autokrosa salonauto (vienas ass piedziņa līdz 2000 kub. cm) un Xtreme kroskarti/B600.

Latviju Eiropas klasēs pārstāvēs pamatā regulārie vai daļēji regulārie Eiropas čempionāta dalībnieki. SuperBuggy klasē startam gatavojas Ervins un Justs Grenči, Māris Līcis un Juris Kuļikovskis. Buggy 1600 klasē cīņā plāno doties Andris Kuļikovskis. Savukārt JuniorBuggy klasē startēs Kristiāns Grencis, kuram šī būs otrā sacīkste Eiropas čempionātā pēc sarežģītās debijas pirmajā posmā Vācijā. Pašlaik bez latviešiem TouringAX klase.

Pašlaik nacionālajās klasēs labs sastāvs – salonmašīnām gandrīz divi desmiti pieteikumu, bet Xtreme klasē seši Latvijas braucēji. Sastāvus un spēku samērus apskatīsim nedēļas gaitā. Pastāv iespēja, ka nacionālo klašu cīņas var izrādīties aizraujošākas par Eiropas čempionātu – pa reizei tā ir gadījies.

Pirmajā posmā Vācijā SuperBuggy klasē uzvaru sasniedza Bernds Štūbe, Buggy 1600 klasē – Petrs Nikodems, TouringAX – Matvejs Furažkins, bet JuniorBuggy – Jakubs Novotnijs.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv