Autokross: Latvijas autokrosa čempionāts gatavs startam!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.02.2015
14:49

LAF mājas lapā publicēts 2015. gada Latvijas autokrosa čempionāta nolikums, kas nozīmē, ka formāli viss sagatavots LČ startam. Pirmais Latvijas un arī Baltijas čempionāta posms notiks 26. aprīlī Smiltenē, Tepera trasē.

Jaunais nolikums nav sagādājis lielus pārsteigumus, pielabotas līdz šim atklātās nianses, precizēta sodu tabula un veiktas nelielas izmaiņas. Taču braucienu norise un punktu skaitīšanas sistēma paliek līdzšinējā.

Šā gada formāli lielākās izmaiņas skar bērnu bagiju klasi – tai mainīts nosaukums no Beta uz Mini bagijiem.

Autocross.lv Kalendāru sadaļā veikti arī papildinājumi, jo noskaidroti un precizēti vēl līdz šim nezināmie seriālu datumi: zināmas Baltijas sacīkstes Buggy 1600, B6000 un D12, koriģētas citas nianses.

Ja par Baltijas čempionāta ieskaiti, tad šogad Baltijas uzvaras sadalīs 1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, Buggy 1600, D12 un B6000 klases. Bagiju B600 klasei sevi jāpierāda Latvijas līmenī dalībnieku skaita ziņā, lai pie Baltijas statusa atgrieztos nākotnē. Pērn bija problēmas ar kvoruma nodrošināšanu izbraukuma posmos.

Uzmanību sportistiem! Drīzumā tiks publicēts Smiltenes posma nolikums, kā arī trases mājas lapā Teperis.lv būs atvērta reģistrācija dalībnieku parkā. Sportistiem būs iespēja izvēlēties sev vēlamo dislokāciju parkā. Taču vietu parkā varēs rezervēt tikai tie braucēji, kuri jau nokārtojuši licences saņemšanas formalitātes. Organizatori ļoti cītīgi sadarbosies ar LAF Krosa komisiju šajā sakarā. Līdz ar to pirmie pie lietas varēs ķerties uz ziemas cīņām licencētie, kā arī tie, kuri licenču kārtošanu neatliks uz pēdējo brīdi.

Jāņem vērā, ka reģistrēšanās dalībnieku parkā nenozīmēs pieteikšanos sacīkstei – kad tiks publicēts Smiltenes posma nolikums, būs pievienotas arī pieteikuma veidlapas, ar kurām braucējs varēs apstiprināt savu dalību sezonas pirmajā sacīkstē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv