Autokross: Latvijas autokrosa himna [Video]

Viesturs Saukāns  27.03.2014 17:13 4

Autosporta programmas Nr.1 kolektīvs izveidojis video atskatu uz 2000. gada Eiropas autokrosa čempionāta Mūsas posmu, kad visu pjedestālu aizņēma brāļi Uģis un Ivo Traubergi un Aldis Zēbergs, bet ceturto vietu guva Aigars Nitišs. Brauciena laikā vadošo braucēju pulkā pabija arī Vladislavs Šlēgelmilhs un Andris Dambis.

Sacīkste bija leģendāra un ievadīja tā gada sezonas nogali, kad latvieši sadalīja savā starpā Eiropas čempionāta medaļas: Uģis – čempions, Andris – vicečempions, Ivo – bronzas medaļnieks, bet Aldis – ceturtais.

Mūsas emocijas – Divīzija-1 latviešu motoru rēkoņa un skatītāju sajūsma lieti noderētu kā Latvijas autokrosa himnas aizstājējs.

Paldies veidotājiem par šīm atmiņām!

  • Skaisti… veel arvien atceros sho superfinaalu. Ziimiigi, ka pirms finaala komenteetaajs pazinjoja, ka Vladislavam Shlegelmilham ir palikusi tikai pakaljas piedzinja un diez vai vinjam sanaaks paciiniities… bet kaaadas ovaacijas bija redzot to, kas notika pimrajaa liikumaa – praatam neaptverami… un kad no ciinjas tika izsleegts Brozheks – puulis vnk uzspraaga… skaisti, patiikamas atminjas…

    • Kaadam tomeer laikam nav pozitiivu atminju par sho notikumu, ja jau ielicis dislaiku. Buus paarkarsis sauliitee? :)

  • Skatītājs

    Cik zinu, agrāk autokross Latvijā bija interesantāks, vismaz man tā šķiet no visādiem veciem video, stāstiem un bildēm. Žēl, ka mani neviens neieplānoja uztaisīt agrāk.

    • Tik ļauni jau nav, paies desmit gadi un mēs pēc 2013. gada cīņām arī ilgosimies. Tas tāpat, kā WRC bija vislabākais deviņdesmitajos un F-1 vislabākā astoņdesmitajos. Tas saucas – nostaļģija. :) Bet tas, ka šis D-1 periods bija īpašs, tas nenoliedzami!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***