Autokross: Latvijas autokrosa zieds uz Šakjai

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
20.05.2016
13:35

Nedēļas nogalē Lietuvā, Šakjai trasē tiks aizvadīts Baltijas čempionāta otrais posms. Uz sacīksti azartiski metušies arī Latvijas krosa līderi.

1600 klasē cīņai gatavi Andis Kļava, Mareks Dainis, Krists Valters un Arnis Odiņš, kurš šai sacīkstei sarūpējis sev pagaidām svešu VW Golf II, lai neizkristu no cīņas par Baltijas čempiona titulu.

2000 Super klasē ierindā gandrīz visi Latvijas līderi: pērnais Baltijas čempions Ainārs Kenigsbergs, kā arī Rihards Dainis, Edijs Ošs, Mārtiņš un Juris Spīķi, Oskars Troika, Mārtiņš Starks un Rūdolfs Bogens. Graujošs Latvijas sportistu sastāvs. Turklāt no viņu veiksmēm un neveiksmēm var būt atkarīgs arī sekojošā Vecpils posma iznākums – visiem vēlams palikt ar veseliem riteņiem un jumtiem.

Open 2500 klasē latvieši atteikušies no cīņas, līderiem koncentrējoties uz zobenu krustošanu Latvijas čempionāta ietvaros. Toties Open 3500 klasei gatavs pievienoties Brenguļos autokrosā debitējušais Jānis Veģeris ar Audi Coupe.

Buggy 1600 klasē ierindā visa Jēkabpils brigāde – Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Mortens Perševics.

Jāpiebilst, ka no 36 kopumā pieteiktajiem dalībniekiem gandrīz pusi veido Latvijas braucēji – 16 pieteikumi. Tiesa, mājinieki var uzrasties trasē arī bez iepriekšēja brīdinājuma, jo Lietuvas posmam kavējums nozīmē tikai nelielu finansiālu ietekmi, bet uz rezultātiem iespaidu neatstāj.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv