Autokross: Latvijas sportistiem panākumi un neveiksmes Lietuvā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
01.09.2020
18:20
Viesturam Plētienam sezona Lietuvas čempionātā sarežģīta - tehnikas problēmas nomaina avārija

Svētdien Kupišķu trasē aizvadīts Lietuvas autokrosa čempionāta trešais posms. Latvijas sportisti guva gan panākumus, gan piedzīvoja neveiksmes.

Latvijas sportisti guva piecas uzvaras deviņās klasēs, sasniegtas arī citas pjedestāla pozīcijas. Super 1600 klasē piecu braucēju konkurencē uzvaru sasniedza Kaspars Silenieks, kuram šī bija trešā uzvara trijos posmos. Junior 1000 klasē pie uzvaras piecu dalībnieku konkurencē tika Dainis Zemnieks. Savukārt astoņu dalībnieku cīņā Mini klasē uzvaru izcīnīja Emīls Mirošņiks, bet Klāvs Žvagins turpināja baudīt pjedestālu pēc otrās vietas Smiltenē – Lietuvā trešais. Lietuvas kausa 2000 klasē uzvara Artūram Mūrniekam, bet Raivis Anops sasniedza trešo vietu. Šajā klasē astoto pozīciju sasniedza Raimonds Āboliņš, bet Oskaram Rainskim cīņa noslēdzās priekšbraucienos ar avāriju. Kausa izcīņas 2500 RWD klasē uzvara Andrejam Lajevskim.

Čempionāta Super 2000 klasē otro pozīciju jau otro posmu pēc kārtas guva Raivis Grigorovičs. Šajā klasē par vietu uz pjedestāla cīnījās arī Viesturs Plētiens, taču vispirms viņa mašīnai notrūka viens no riteņiem, bet cīņa ar trīsriteni noslēdzās ar kūleni.

Open 4500, Buggy 1600 un kausa izcīņas 1600 klasē Latvijas sportisti šajā posmā nestartēja.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv