Autokross: Lauris Unāms: “Open 3500 klase ir reāla!”

Viesturs Saukāns  11.11.2016 14:52 36

Šā gada Open 2500 klases Latvijas čempions Lauris Unāms reaģē uz jaunumiem par Open 3500 iespējamo startu Latvijas autokrosā 2017. gadā. Speciālists uzskata, ka ir iespējams sapulcēt ļoti cienījamu dalībnieku skaitu, lai klase būtu apmeklēta un skatāma.

“Ziņa par Open 3500 iespējamo darbošanos šobrīd ir pietiekami laicīga, lai potenciālie sportisti ķertos pie lietas un uz pavasari būtu uz starta. Skaidrs, ka mēs kontaktējamies savā starpā, un es teiktu, ka jau šobrīd varam runāt par sešiem dalībniekiem. Visi, kuri to vēlas – jāķeras pie lietas!”

Open 3500 var iegūt jaunu sparu līdz ar turbomašīnu izslēgšanu no O-2500.

2016.gadā klasei neizdevās sapulcēt pietiekamu dalībnieku skaitu – process tā īsti pat nesākās. Taču, kad sezona jau praktiski sākās, izmisīgi klasi mēģināja organizēt Jānis Borševskis, kuram piebalsoja arī Aldis Zēbergs. Toreiz, šķiet, vēlā atmošanās nenesa rezultātu, bet šobrīd klasei ir četri mēneši līdz licenču izņemšanai, seši – līdz pirmajam posmam.

 • Armands

  Varat pievienot mani,audi 90 Tdi, projekts vēl ir tapšanas stadijā, bet janvārī uz vecpili vajadzētu būt.Kuri vēl??

  • Lauris

   pēc sarunas caur telefonu..
   Borševskis
   Augulis
   Veģeris
   Juškovskis
   Bružs
   Strēlis
   Zēbergs
   Unāms protams.
   ceru ka vēl būs daži mūsu brauceeji.un ar 1 ausi dzirdēju par 3-4 Lt braucējiem.

   • Horvāts

    Vēl Brediku, Jeršovu …. pieaicināt!!!

    • Lauris

     runāju arī ar BREDIKU,viņa atbilde skaidri un gaiši,…ja sanāks būšu ,bet nesolu.Jeršovs es domāju brauks pēc čempiņa kausa open 2500.,.

     • Ints Jeršovs

      Lauri, Lauri, Lauri! Es taču ar Tevi runāju pa telefonu pirms nedēļas jeb ar Tavu dubultnieku? Tu man pats skaidrā latviešu valodā teici, ka taisīsi 2,5 atmo., jo NEZĀ SUPERKĀRU nebūs un līdz ar to lielajām mašīnām neredzi jēgu – diezgan loģiski. Nedēļu nebiju skatījies autocross.lv, atveru, šeku reku kas tad tas,? Starp citu tu ļoti labi zini, ka man , lai arī kāda, bet ir gatava mašīna open 3500, un tu pat nepazvanīji pajautāt, A JA NU ES ar PAVELKOS uz šo domu, sajūta ir kā bērnu smilšu kastē: sadalījums komandās “JŪSĒJIE MŪSĒJIE”, lai arī tā paliek . Un tu arī ļoti labi zini, ka mana patreizējā gatavība Open 2500 ir nekāda, bet laikam šāda attieksme rada pat papildus vēlmi piestrādāt pie open 2500 klases attīstības.
      Par braukšanu pēc ČEMPIŅU kausiem, es taču tev neprasu cik “SĪVĀ CĪŅA TU IZRĀVI TITULU” šogad, vai kā tu šogad aizbrauci pēc kausiņiem? Kas tas ir par stilu abiem ar ŽURĶI izteikt savus viedokļus par cilvēkiem, vai pat tos aizvainot rakstot savus komentārus!
      Kā tu zini manus nākamā gada plānus? Varbūt es likšu uzsvaru uz rallijsprintu? Varbūt apsveru iespēju UZGĀZT PASAKU vai TŪRISMA RALLIJĀ?
      Varbūt man izķidāt JUŠKOVSKA kunga “UNIKĀLO UN NEATKĀRTOJAMO, PANĀKUMIEM VISS BAGĀTĀKO, NENOTIKUŠĀ” autosportista karjeru, vai varbūt Lauri tavu rallijssprintista karjeru, kam un cik tu esi grūdis, un kur tev GĀZES pedālis raustījās un gribējās saukt pēc mammītes, jo bija par ātru?
      JA REIZ JUMS IZTRŪKST ELEMENTĀRAS CIEŅAS PRET CITIEM BRAUCĒJIEM UN KOMENTĀROS NEVAR IZTIKT BEZ CITU CILVĒKU AIZSKARŠANAS, ES JUMS ATBILDI PĀRĀDĀ NEPALIKŠU AR TO TĀKĀ BŪTU JĀRĒĶINĀS.
      Bet ja atmet nost visu augstāk minēto, tad autokross un skatītāji būs tikai ieguvēji, ja izdosies pilnvērtīgi izveidot open 3500. BEZ SARKASMA UN ZEMTEKSTIEM, lai veicās.un viss izdodas!

     • Lauris

      Ļoti cienījamais Jeršova Kungs……
      1 lieta-doma par 3500 klasi redās arī pēc sarunas ar tevi un vēl dažiem…ar ko tad lai cīnās,ja tu nezini ko darīt,Kozlovskis saka ka visu sezonu nebrauks.u.tt,tāpēc runāju ar potencionāliem open 3500 braucējiem,cik būs tik būs.
      2 lieta-kas ir mūsējie ,jūsējie…besī tas jūsējo bērnudārzs….bet ja tevi aizvaino teksts ka tu brauksi pēc čempiņa kausa,tad ej pie psihoterapeita.
      3 lieta-nevienu brīdi..NEVIENU NEESMU TEVI PUBLISKĀ TELPĀ APDIRSIS,VAI PAR TEVI KĀ BRAUCĒJU ,VAI PAR TAVĀM LAMATĀM RAKSTĪJIS KO NOSODĀMU?,VAI KO CITU.NEDIRS.
      4. VAI ES JEBKURU BRAUCĒJU ESMU APDIRSIS ŠEIT VAI CITUR PUBLISKI???????
      UN PĒDĒJĀ LIETA….VISU SEZONU ES PERSONĪGI RUNĀJU AR VISIEM OPEN BRAUCĒJIEM PAR TO LAI ĻAUNAJAM TURBO SAMAZINĀTU RESTRUKTORU,UN VISI TEICA JAĀ., TIKAI PĒC SEZONAS JŪS IZDARIJĀT LAI TURBO NEBŪTU OPEN 2500. BĻ…..D.TAKĀ BĀBAS.VISSS. p.s Int no taviem vārdiem autosportā vairs runāt nedrīkst ja?tiekamies trasē.

     • Kristaps Maševskis

      Uz 4. punktu objektīvāka atbilde būs pēc trešā decembra :D

   • Kristaps

    Kas ar melnbaltu audi #7 kas startēja Brenguļos?

    • Lauris

     mēģināsim uzrunāt.Bernānu arii.

  • sadlav

   Dažas Lietuvieši ar turbo 3500:
   Darius Tamašauskas
   Dovydas Vaitkevičius
   Steponas Jančiauskis
   Saulius Kairaitis
   Vytautas Petraška
   Dalius Valiukas
   Giedrius Stonys

   • Giedrius beidzot būs saņēmies uztaisīt 4×4 Honda Civic?

  • sadlav

   Dažas Lietuvieši ar turbo:
   Darius Tamašauskas
   Dovydas Vaitkevičius
   Steponas Jančiauskis
   Saulius Kairaitis
   Vytautas Petraška
   Dalius Valiukas
   Giedrius Stonys

 • P.Ā.

  Open 3500 būs laba ”saldāmaize” LČ. :)
  Super…nevarusagaidīt šņācošos redzēt atkal trasē.

 • Kristaps

  Nu cerams – lai piepildās.

 • micuks

  Oho, tā vien izskatās, kā OPEN 3500 klases cīņas jau ir SĀKUŠĀS!?

  • HarryVanLee

   Inta komentārs-kā āmurs naglai uz galvas! :)

   • Lauris

    kurai naglai?tavai???

    • HarryVanLee

     Piebremzē! Tu jau pat tautas parunas nespēj uztvert…ko tad tur vairs…

 • Einārs Juškovskis

  Jā, atkal es vainīgs :D :D :D

 • Ketama

  B#### varat saakt kko buuveet vienreiz!!!! Kuljat meeles kaa tirgus tantes. Par lielu pauze laikam starp gonkaam.neko nesaku ok man arii viss pliist un luust katraa gonkaa…bet ciinaas ar dzelzhiem un trasee nevis uz papiira…un jaa Int..,tu par cienju tur runaa pret citiem brauceejiem….pret tiem kas nevar sabuuveet bet braukt grib pa priekshu peec kausiem.tur paraadaas tikai viena veelme, paarspeet ar tehnisko risinaajumu un trasee braucot..taapeec jau naak idejas praataa par 1,5turboo, diviiziju utt…, ticat tas nav viss uz ko mees esam speejiigi…buus veel asaras tad pretii buus tehniskie risinaajumi:-))))

  • Rieksti

   Kurš no braucējiem ir Ketama? :D

   • Ir viens tāds traks čalis, laiž ne tikai autokrosā, arī veļas mašīnas palīdz sataisīt :)

 • Ketama

  Laf noveerotaajs.:))))

  • Einārs Juškovskis

   Banu, visiem banu :-D :-D :-D

 • Henesy

  Slikti ka nevar braukt ar 2.2l turbo, domăju tad vēl atrastos kāds braucējs ar veco labo audi lielajā klasē.

 • Lauris

  te var būt būtu jāsaiet kopā visiem open 3500 braucējiem un teh komisāriem. es teiktu ka vajag atļaut,tik varbūt restruktoru pa 2 mm mazāku?vai kaut kā tā.bet tas vis ir pašu rokās zvanam teh komisāriem u.t.t.vai arī es varu parunāt par šo tēmu..

  • Horvāts

   Lai iet OPEN 4000!!! :)

   • Rieksti

    Ko tur dirsties – vnk OPEN, vālē ar ko gribi :D

 • Lauris

  atrā reaģēšanas atbilde open 3500 braucējiem..PLĀNOJAM SAPULCI SAISTĪBĀ PAR TEHNISKAJIEM NOTEIKUMIEM.datums varētu būt ap 23-24 NOVEMBRI ,RĪGĀ.MANS NR. 22338166. DROŠI RAKSTAT,ZVANAT. viss ir atkarīgs no mums pašiem

  • Nu, izplosījāties beidzot? :) :) :) Tagad abas brigādes droši var ķerties pie savu iekšējo kolektīvu stiprināšanas. Vienīgi pirtis netaisiet tuvāk par 100km viens no otra, lai nerodas lieki kārdinājumi. :)

   Šobrīd abi Openi velk uz cienījamu dalībnieku skaitu, tik jāturpina darboties.

 • Nr.66

  Nu jā…. man kā folkreisa braucējam un skatam no malas liekas traki, kā jums te viss tiek dalīts mafijās, brigādes vai citās apvienībās… Papildus tam komunikācija savā starpā arī liekas dīvaina, jo savus kolēģus ( autosportistus ) nosaukt maigi sakot necenzētiem vārdiem publiskā vidē šķiet vairāk nekā dīvaina… Nu bet ja jums tā ir pieņemts daraties vien tālāk, galvenais lai ir braucēji, gonkas un interesanti skatītājiem… Jo vienkāršam skatītājam no malas jau patīk šovs savstarpējā cīņa ( ne tikai trasē ) :) lai cik tā korekta vai pretēji nepieklājīga tā būtu… Lai nu kā ceru ka folkreisa mafijā tik tālu netiksim līdz tik “siltām” attiecībām kādas ir jūsu starpā… un neviens nevienu nesūtīs publiski uz poda… :))) Lai kā būtu visiem foršas gonkas un daudz savā starpā konkurējošu braucēju, lai ir ko skatīt un Viesturam ko komentēt..!! :) Priekā..!!!

 • Ģirts

  Ir pamanīts, ka lietuviešiem patīk lietot E85 degvielu, kas LČ nav atļauta. Būtu labi potenciālos LČ dalībniekus no Lietuvas par šo pabrīdināt.

 • Lauris

  tātad…OPEN 3500 BRAUCĒJI!!!!!!! SAPULCE ŠO! TREŠDIEN 18 00.Motormuzeja mazajā ēkā.Rīgā.datums.23.11.2016.
  liels lūgums ierasties visiem kuri domā braukt ,lai pēc tam nevajadzētu čīkstēt ka kaut kas nav labi….

  • Lauris

   visiem braucējiem ,kuru nummuri man ir ,es aizsūtiju īsziņas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***