Autokross: Lēni, bet komplektējas sastāvs Daugavpils autokrosam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
03.10.2019
16:30
Junior 1000 klase (Markelevicius Automoto Photography)

Nākamnedēļ, 12. oktobrī paredzētas autokrosa sacensības Daugavpils autotrasē. Dalībnieku sastāvs pagaidām aug lēni, taču klasēs ir papildinājumi.

Pašlaik visvairāk braucēju – seši – pieteikušies Folkreisa ieskaitē. Cīņai gatavojas Vasaras kausa otrās vietas ieguvējs, sezonā visvairāk uzvaras sasniegušais Sandris Vigulis, kā arī pēc panākumiem izslāpušie Raimonds Āboliņš, Eve Evelīna Kļaviņa, Raivis Anops, Vladislavs Kozlovskis un Mareks Aseriņš.

Nacionālajā klasē, kas ir Latvijas autokrosa čempionāta salonauto klašu kopējā ieskaite (faktiski Krosa komisijas kausa analogs), pašlaik divi pieteikumi – Raivis Grigorovičs un Ģirts Kuzmanis. Junior 1000 klasē divi pieteikumi – mājnieks Dainis Zemnieks un lietuviete Raminta Jankauskaite. Abi Jāņi Kozlovski pieteikušies, attiecīgi, Mini un B6000 bagijos. Lielo bagiju klasē uz starta arī Dinārs Ramats. Jānis Veģeris gaida konkurentus Open 4500 ieskaitē.

Pašlaik vēl neviena pieteikuma nav abās vieglo bagiju klasēs B600 un B1600.

Sportistiem aicinājums pieteikšanos neatlikt uz pēdējo brīdi. Jo laicīgāk būs tendence veidoties labam sastāvam, jo cītīgāk un kvalitatīvāk varēs strādāt sacensību rīkotāji. Pieteikumu termiņš – otrdiena, pieteikšanās – krosakomisija.lv

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv