Autokross: Līcis sāk piesardzīgi [20:35]

admin admin
26.06.2010
20:35

Eiropas autokrosa čempionāta ceturtajā posmā Zēlovā, Vācijā, Latvijas vienīgais pārstāvis Māris Līcis laika kontroles braucienu kopvērtējumā izcīnījis 29. vietu 33 sportistu konkurencē. Pirmajā sesijā Māris bija 28. vietā, bet otrajā pat 20. pozīcijā, taču labāko apļu laiku sarakstā Līcis noslīdēja uz 29. vietu. Joprojām gan jāpatur prātā, ka jēkabpilietim šī ir tikai trešā Eiropas čempionāta sacīkste, turklāt pirmā ārpus Latvijas. Būtu arī dīvaini, ja pie šādas statistikas Māris pirmos apļus svešajā trasē veiktu pārāk agresīvi.
Sportistu aizstāv arī cita statistika: igaunis Kristijans Rajamē, kurš lielākoties zaudējis Līcim Baltijas kausa sacensībās, taču Eiropā guvis lielāku pieredzi, arī šoreiz palicis aiz Līča. Rajamē labākais aplis ir par 0,3 sekundēm lēnāks nekā Latvijas sportistam.
D-3A klases dalībnieku skaits – 33 – nozīmē, ka cīņa par uzvaru notiks ar četru kvalifikācijas grupu formātu. Klases laika kontroles līderpozīcijās ir šveicietis Jozefs Marti, luksemburgietis Džons Lagodnijs un čehs Ladislavs Hanāks. Līča rezultāts no Marti atpalika par 3,19 sekundēm.
D-TAX klasē laika kontrolē 13 dalībnieku konkurencē pirmais trijnieks klasisks: krievs Aleksandrs Kvašņins, čehs Vāclavs Fejfārs un ungārs Tamašs Karai. D-3 klasē 27 dalībnieku vidū ātrākie ir vācietis Bernds Štūbe, francūzis Tedijs Budē un vēl viens vācietis Andre Hinenkamps. D-4 junioru bagiju klasē laika kontrolē uzvaru guva čehs Jakubs Kubičeks.
Drīzumā noslēgsies pirmā kvalifikācijas sērija.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv