Autokross: Līcis startē nākamajā posmā Vācijā, sāk daudzsološi (15:45)

Viesturs Saukāns  28.05.2011 12:05 4

Sv.,18:15: Līcis kļūst par fināla falšstarta upuri — B fināla startā Māris pieļāva pāragru startu, kas pēc jaunās sistēmas nozīmē izslēgšanu no brauciena. Pēc kvalifikācijas Līcis bija 15. vietā, bet, zaudējot iespēju startēt braucienā, viņš formāli gūst, šķiet, 18. vietu.

Sv.,15:45: Otrajā kvalifikācijā Māris savā grupā guva septīto vietu, bet kopumā pēc šī brauciena 19. pozīcija. Atliek cerēt uz veiksmīgāku trešo braucienu.

Sestd.,23:05: Māris Līcis pēc pirmās dienas visu grupu kopvērtējumā Buggy1600 klasē sasniedzis 11. vietu 27 dalībnieku konkurencē.

Sestd.,19:50: Pirmajā braucienā savā grupā Līcis ceturtais. Māris un pārējie sportisti sūdzas par ļoti bedrainu trasi. Līcim ar mašīnu viss kārtībā – gaida rītdienas braucienu.

Sestd.,17:30: Zēlovā Līča pārstāvētajā Buggy1600 klasē uz starta 27 dalībnieki. Laika kontroles līderi: Muzils, Lagodnijs, Difūrs, Tafani, Maincels, Nosaleks. Uz starta vairāki mājinieki un mazāk cīņās redzēti beļģi. SuperBuggy klasē 18 dalībnieki. Laika kontrolē vadībā: Štūbe, Tureks, Albērss, Štaneks, Bartošs un Kotvals. TouringAutocross 11 dalībnieku konkurencē līderi Fejfārs, Karai, Pleskovs, Koršunovs, Brožeks un Egs. Starp deviņiem Junior Buggy braucējiem vadībā Kubičeks, Demkins, Formaneks, Roučka, Gomzjakovs.

Sestd.,17:30: Eiropas autokrosa čempionāta ceturto posmu Vācijā, Zēlovas trasē salīdzinoši pārliecinoši sācis Māris Līcis – abās laika kontroles sesijās Māris Buggy1600 klasē sasniedzis 13. vietu no 27 dalībniekiem. Tiesa, abu sesiju kopējā vērtējumā kontrolē gūta 16. pozīcija. Tomēr atzīstams fakts, ka pēc labas, bet sarežģītas sacīkstes Mūsā Līcis ir gatavs cīnīties par nākamajiem čempionāta kopvērtējuma punktiem.

 • Kristaps

  Līcis tur līmeni! Tā turpināt un panākumi neizpaliks!
  D3 un D1 finālu uzvarētāji jau zināmi (intrigas pēc ceru ka kļūdos!)!

 • Kristaps

  Līcis 18. tais

  nez nav bijis falšstarts?
  kurš un kāpēc izdomāja ka finālos pie falšstartiem braucējus diskvalificē, bet priekšbraucienos tikai brīdina?
  Bišk apsurdi – parasti praksei nebūtu jābūt otrādākai?

  • intars

   es domaju to ietekmeja pirms paris gadiem bauska kad 6 reizes tik atkartots starts…
   …un noteikti ari citas trases tadi gadijumi ir.. :evilgrin:

   …sapiga maciba bus.. :evilgrin:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***