Autokross: Līcis uz Čehiju, arī Bokam bagijs gatavs

admin admin
09.08.2010
21:00

Pēc uzvaras Baltijas kausa otrajā posmā Priekulē D-3A bagiju klasē Māris Līcis atzīmēja, ka beidzot ir apmierināts ar mašīnas gatavību un uzlabotā ātrumkārba sagādājusi gandarījumu. Līcis Priekulē apsteidza konkurentus, kuri pirmajā posmā Ukmerģē brauca jēkabpilietim pa priekšu. Turklāt Māris bija ātrākais gan dziļos dubļos no rīta, gan vēlāk sausā un ātrā trasē. Sportists gatavojas nākamajam Eiropas autokrosa čempionāta posmam Čehijā, savukārt tālākos plānu sajaukusi sestdienas uzvara: pastāv iespēja startēt gan Ungārijā, gan turpināt cīņu par Baltijas kausu.
„Nezinu, par ko vairāk priecāties – par uzvaru, vai par to, ka mašīna sarūpēja patīkamu pārsteigumu,” saka Līcis. „Zinājām, ka pie iepriekšējiem trūkumiem vainīga ātrumkārba, un tagad par to pārliecinājāmies. Nākamais starts paredzēts pēc divām nedēļām Čehijā, Pržerovas trasē. Savukārt par tālākiem plāniem skaidrības nav: Baltijas kauss tik veiksmīgi pavērsies, ka rodas kārdinājums to pabeigt ar labu rezultātu. Gribas braukt arī uz Ungāriju, kas seko nākamajā nedēļā pēc Čehijas. Taču šī sacīkste sakrīt ar Baltijas Šakjai posmu. Savukārt septembra sākumā Baltijas posms Mūsā… Domāsim!”
Tikmēr jau kādu laiku par gandrīz pabeigtu uzskatāms Jāņa Boka lielākās D-3 klases bagijs. Cik zināms, tehnikai atlicis pabeigt ikdienišķus sīkumus. Jānis jau rezervējis vietu Pržerovas dalībnieku parkā. Lielākās Eiropas bagiju klases debitantam paredzēts 50. starta numurs. Viņa bagijs tiek būvēts Čehijā, Ladislava Hanāka darbnīcā.
Citu Latvijas sportistu pagaidām Čehijas sarakstos nav. Nojaušams, ka Aldis Zēbergs diez vai startēs kādā D-TAX posmā, kā bija plānojis. Par to liecina viņa pieteikums 4. septembra Mūsas posmam, kurā viņš startēs ar savu pilnpiedziņas Toyota Baltijas kausa Open klases ietvaros.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv