Autokross: Liderim spēcīga sacīkste

admin admin
11.08.2010
21:12

Liekas, par Priekules posma lielāko pārsteigumu uzskatāma Jāņa Lidera otrā vieta 1600 klasē. Rezultāts sasniegts spēcīgā desmit dalībnieku konkurencē visas dienas garumā, bet finālā viņš bija praktiski vienīgais, kurš spēja turēt līdera un uzvarētāja Andra Priedīša tempu. Neapšaubāmi, Jānis šosezon ievērojami progresējis – jau pirmajā posmā Smiltenē Lideris sasniedza pirmo pjedestālu, gūstot trešo vietu.
„Ja mašīnu skrūvē Tiltiņu ģimenes speciālisti, tad ar to var sasniegt labus rezultātus,” panākumu uz tehnikas gatavību kautrīgi norakstīja Lideris. „Bet jā, mašīnā sēdēju es – izdevās! Brīžiem pat bija doma ķert Priedīti un mēģināt pacīnīties par uzvaru, taču brīžiem savaldījos un rūpējos, lai mašīna tiktu līdz finišam. Trūkst pieredzes!”
Lideris pēc šī panākuma atrodas pārsteidzošā trešajā vietā kopvērtējumā, lai gan pirms sezonas čempiontitula pretendenti vien bija četri, kur nu vēl citu pozīciju favorīti. Tiesa, bez vēl vismaz viena spēcīga rezultāta trešo vietu Liderim nosargāt būs ļoti grūti.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv