Autokross: LIVE: Jānis Boks un Ervins Grencis Eiropā (10:30)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
01.06.2013
15:34

Nedēļas nogalē Vācijā, Zēlovas trasē Eiropas autokrosa čempionāta otrajā posmā startē SuperBuggy braucēji Jānis Boks un Ervins Grencis.

10:30: Liela iespēja, ka Vācijas posms tiks atcelts – trase mirkst lietavās un dubļos, dalībnieku parks – noslīcis. Drīzumā gaidāmas ziņas par komisāru lēmumu. Vakar Boks izstājās pirmajā līkumā pēc starta kontakta rezultātā radušā stūres mehānisma defekta dēļ. Grencis pēc vakardienas bija 15. vietā, bet, šķiet, tam šobrīd vairs nav nozīmes. Sociālajos tīklos – Facebook un Twitter komandas un sportisti izsaka totālu neapmierinātību ar Zēlovas trasi. Varbūt beidzot nemīlētākās trases stunda sitīs…

20:40: Grencis finišē piektais no septiņiem startējušajiem dalībniekiem. Latvijas sportistiem ļoti sarežģīts sākums, lai neteiktu vairāk.

20:30: Vācijā viss velkas īpaši ilgi, tikai šobrīd noslēgumam tuvojas pirmā kvalifikācijas sērija. Ir aizdomas, ka Boks nav startējis savā braucienā, gaidām informāciju no komandas. Šajās minūtēs startē Grencis.

16:35: Divi latvieši Vācijā. Aizvadīta laika kontroles pirmā sesija. Jānis Boks 26 dalībnieku konkurencē uzrādījis septīto rezultātu, Grencim pagaidām 22. vieta, ar aizdomām par tehnikas problēmām, jo no trim apļiem labākais bijis pirmais, bet nākamie par vairākām sekundēm vājāki.

18:20: Otrajā laika kontroles sesijā abi braucēji uzlabo rezultātus – Boks gūst ceturto vietu, Grencis – 18. pozīciju. Šīs vietas kļūst arī par izcīnītajā laika kontroles kopvērtējumā. Boks pirmajā grupā startēs no otrās pozīcijas, Grencis – no sestās vietas trešajā grupā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv