Autokross: LIVE: Jānis Boks un Ervins Grencis Eiropā (10:30)

Viesturs Saukāns  01.06.2013 15:34 4

Nedēļas nogalē Vācijā, Zēlovas trasē Eiropas autokrosa čempionāta otrajā posmā startē SuperBuggy braucēji Jānis Boks un Ervins Grencis.

10:30: Liela iespēja, ka Vācijas posms tiks atcelts – trase mirkst lietavās un dubļos, dalībnieku parks – noslīcis. Drīzumā gaidāmas ziņas par komisāru lēmumu. Vakar Boks izstājās pirmajā līkumā pēc starta kontakta rezultātā radušā stūres mehānisma defekta dēļ. Grencis pēc vakardienas bija 15. vietā, bet, šķiet, tam šobrīd vairs nav nozīmes. Sociālajos tīklos – Facebook un Twitter komandas un sportisti izsaka totālu neapmierinātību ar Zēlovas trasi. Varbūt beidzot nemīlētākās trases stunda sitīs…

20:40: Grencis finišē piektais no septiņiem startējušajiem dalībniekiem. Latvijas sportistiem ļoti sarežģīts sākums, lai neteiktu vairāk.

20:30: Vācijā viss velkas īpaši ilgi, tikai šobrīd noslēgumam tuvojas pirmā kvalifikācijas sērija. Ir aizdomas, ka Boks nav startējis savā braucienā, gaidām informāciju no komandas. Šajās minūtēs startē Grencis.

16:35: Divi latvieši Vācijā. Aizvadīta laika kontroles pirmā sesija. Jānis Boks 26 dalībnieku konkurencē uzrādījis septīto rezultātu, Grencim pagaidām 22. vieta, ar aizdomām par tehnikas problēmām, jo no trim apļiem labākais bijis pirmais, bet nākamie par vairākām sekundēm vājāki.

18:20: Otrajā laika kontroles sesijā abi braucēji uzlabo rezultātus – Boks gūst ceturto vietu, Grencis – 18. pozīciju. Šīs vietas kļūst arī par izcīnītajā laika kontroles kopvērtējumā. Boks pirmajā grupā startēs no otrās pozīcijas, Grencis – no sestās vietas trešajā grupā.

 • Kristaps

  Ir atcelts Zelovas posms – tas būs ļoti, ļoti dīvains lēmums, ja šis posms vel paradīsies kalendāra.

 • Kristaps VAZ#3

  Var vilkt paralēles ar pērno LČ (laika apstākļu un citu faktoru sakritība)?

 • Kristaps

  Nez cik busi vēl ir dalībnieku parka? :)

 • Kostiks

  īstais moments jaunajām trasēm izteikt vēlēšanos rīkot EC. Smiltenes trase jau šobrīd ir 5 x labāka ka Seelow, nerunājot par paddock – tas varētu būt labākais visā Eč- vajag tik normālas budkinas saorganizēt un dušas konteinerī , varbūt kādu generatorinu(kogenerācijas) konteinerī aiznemties, lai visiem strāvas pietiek + būs siltais ūdens dušām. jāmočī- lai vietejie uzņēmēji(viesumājas utt.) palīz… vini savukārt dabūs uznemt veselu nedēļu ārzemniekus. :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***