Autokross: LIVE: Klāt visu izšķirošā nedēļas nogale!

Viesturs Saukāns  26.08.2017 15:54 21

Svētdien Smiltenē, Tepera trasē tiks aizvadīts Latvijas autokrosa čempionāta pēdējais, sestais posms. Sešās čempionāta klasēs vēl nav zināmi pieci uzvarētāji. Intriga Open 4500 līdz ar lietuvas braucēju pievienošanos. Interesanti sastāvi smago auto cīņās. Svētdien visi uz Smilteni!

 

 • P.Ā. #77

  Lasot, kas notiek trasē jau priekšbraucienos, atliek ar nepacietību gaidīt finālus. :)

 • Elviss Ozols

  Paldies par teksta tiešraidi! Jāna Lindes (VAZ) fani no Anglijas loti noverte!

 • Kristo

  D 12 second semifinal results?

 • Ivo

  Šodien Cēsu lauķenē dubultkodiens!

 • 88

  Cerams būs adekvāti kēmumi, vai 2000 nākamgad var palikt neinteresanti
  1) ja Kārkliņš dabūn čempi, nākamgad nebrauc
  2)Rūdim pēc tādas dienas var nepiekt spēka cīņām

 • ...

  Noteikumi visiem vieni protams, bet reāli čempi izcīnīja Bogens, maza neatbilstība nevelkošajiem riteņiem… viņam aizmugurē kaut vai būtu ielas riepas, viņš būtu paveicis to pašu…

  • No malas

   Pilnīgi piekrītu. Brauc viņš gan viņš brutāli.

  • Vērotājs

   Nu, kādēļ tad tā notūterēja??? Būtu uzlicis kaut vai tās ielas riepas un būtu visiem miers – gan čempis rokā, gan līdzjutējiem prieks

  • No malas

   Ja pa riepām diskābels, ta kāda sportista auto motora tilpumu vajadzēja pārbaudī. Visi jau tā pat zin, bet negrib kašķi. Nu tā… intereses pēc. Nez kāds tad būtu čempinu saraksts Open 2500 :)

   • Kristaps Maševskis

    Es jau gaidīju kad tad beidzot izskanēs kaut kas par “kārtējo negodīgumu” O2500 :D

   • HarryVanLee

    Kas tad tas par komentāru??? Kas tad atkal nav labi OPEN2500?..

   • no citas malas

    Tad tu Diršļak varētu izteikties precizāk, kurai mašīnai, kas tieši ar dzinēju vai ar ko citu nav kārtībā? Un kur, tu zinošais tautieti biji, sešus šā gada čempionāta posmus ar šo slepeno informāciju?

    • Jautājumi visai pamatoti, jāatzīst.

    • No malas

     Nu tad tā…
     Mācos augstskolā, jau 3 gadus. Pirms tam mācījos, Tevi tāpat tas neinteresē, jo Tu no tā visa pēc uzrakstītajām laipnībām spriežot esi ļoti tālu.
     Īsāk sakot, nolēmu rakstīt darbu par cilvēku attiecībām. Tas arī viss.
     Interesanti vērot no malas.

     • No citas malas

      Nu tad tā… Manis pēc tu varētu arī rakstīt pētniecisko darbu par zirga ānusa atvērumu atkarībā no gada laika. Jautājums tev bija precīzi definēts, kam un kas no open 2500 mašīnām nebija atbilstoši noteikumiem! Es pat intereses pēc gribētu zināt kurā skolā mācoties trīs gadus, nevar iemācīties atbildēt uz precīzi uzdotu jautājumu.

 • Kaspars42

  Bet kā ir, tā ir.

 • Horvāts

  Pēc tādas cīņas ar tehniku un trasē, Bogens tomēr bij pelnījis zeltu! Tiesa arī Kārkliņam cepuri nost, jo no tāda fināla arī skatītājiem mati sirmoja!!!

 • B. J.

  „par rupju”. Jā, sacensību nobeigums interesants. Vai tiešām galvenam tiesnesim nav nekāda goda prāta vai pašcieņas, kā vien spēja uzrakstīt „par rupju”. Jā, 2017. gada autokrosa tehniskos noteikumos ir norādīti 15 mm starp protektora izcilņiem pret vidu augstumā. Turpat tālāk ir nosvītrots teikums, „ ka tas neattiecas uz aizmugurējā tilta riteņiem”. Nav skaidrs, kas tā par mainīgu rīta redzi, ja tehniskās komisijas vadītājs tādu pārkāpumu nespēj ieraudzīt rīta pārbaudē. Varbūt, ka tā vajag, lai nodrošinātu sportistu kvorumu un pēc tam būtu iespējams rezultātus pieregulēt pēc vajadzības. Par sportistu maciņa tukšošanu tiek domāts, jo, nosvītrojot vienu teikumu noteikumos, braucējam jāaizmet miskastē iepriekšējā gada mazlietotās riepas. Smagas, aizdomu pilnas pārdomas, kas rada ideju, lai Rūdolfa piekrītošais paskaidrojums galvenā tiesneša protokolā skanētu apmēram tā: -„ ja LAFa funkcionāri atzīst auto sporta inventāra tirgotāju lobēšanu, tad piekrītu protestam un galvenā tiesneša lēmumam”.

  • Tiešām, atkal šitas viss sāksies? Ehh…
   Par rīta redzi – 100to reizi jāatgādina, ka tehniskās komisijas uzdevums no rīta nav izķert potenciālos pārkāpumus (var, protams, bet nav uzdevums). Uzdevums ir sportistam sagatavoties sacensībām tā, lai pārkāpumu nebūtu. Savukārt TK uzdevums ir dienas gaitā izlases veidā veikt pārbaudes, jo jebkurai automašīnai, jebkurā sacensību brīdī ir jāatbilst tehniskajiem noteikumiem.
   Par izmantotajām riepām – lēmums par to, ka 2017. gadā attiecīgās riepas nebūs derīgas, tika pieņemts, ja nemaldos, 2015. gada vasarā/rudenī. Tika dots laiks vismaz gada garumā šādas riepas atkaut, tieši tāpēc, lai nebūtu jāmet ārā jaunas vai mazlietotas riepas.
   Mēģiniet sagremot situāciju, kurā neviens cits nav vainojams, kā ir, tā ir. Domāju, ka parkā nav daudz cilvēku, kuriem būtu žēl, ka Nr.88 kļūst par čempionu. Arī Kārkliņš, kad uzzināja jaunumus, nelēca gaisā aiz laimes situācijas dēļ. Sanāca kā sanāca.

 • 88 atbalstītāja

  Kā ir tā ir! Rūdža kļudu atzina un visu notiekošo uztvēra tieši tāpat! Nožēloja naudu jaunām riepām, tagad bēdīga mācība. Bet mājās atbraucām ar super emocijām, jo rīts iesākās nekā, bet pirms fināla tika izdarīts monstrāls darbs!!! Biļetes boksos varejām tirgot ? Melatlux džeki un M.Rusmanis ir MALAČI ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (32)

Dalībnieki KKK (16+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA