Autokross: LIVE: Lielais Fināls Smiltenē!

Viesturs Saukāns  27.08.2016 09:52 16

Svētdien Smiltenē, Tepera trasē tiek aizvadīts Latvijas autokrosa čempionāta sestais – pēdējais – posms. Tāpat uz starta arī Baltijas kausa dalībnieki smago auto klasēs. Lielais Fināls ar svarīgiem kopvērtējuma cīņu elementiem ir klāt!

 

 • ketama

  gan jau dainim valjaa bij:))))

 • KristapsVAZ#?

  Par labu gonku un VAZ starpsezonas balli Cesvainē! :)

 • Kristaps

  Lielisks sezonas noslēgums, Vienīgi komentēšana bija zem katras kritikas.

  • Piekrītu. Jaunais džeks biku nemāk autokrosu…

   • Horvāts

    Nezina autokrosu! Sportistus saukt vispirms uzvārdā, tad vārdā izklausās glupi, numurus saukt pilnīgi lieki (izņemot D13).

  • raļļikross

   Vismaz jaunais džeks bija skaidrā! :)

 • Henriets

  Komentēšana bieži ir sāpe gonkās, jo latiņa ir uzlikta diezgan augsta. Paldies, Viestur! Labāk, lai ir sausa uzvārdu saukšana, nevis kad mākslinieks ar saviem draugiem apkārt pohainā balsī runā savus iekšējos jokus mikrofonā, kā tas gadījies nesenā vēsturē :(

 • micuks

  Gonka super. Sen tik laba nebij redzēta. Puikas ņēmās ne pa jokam. Par komentātoru…. bēdīgi. diemŽĒL. Viesturam un A. Grīnvaldam šeit nav sekotāju.

 • HarryVanLee

  Avantūra noslēgusies! Tā tiešām bija avantūra, jo auto nebija pārbaudīts, varētu teikt pat apzināti, jo gribēju pārliecinaties ko var izdarīt ar pilnīgu standartauto pret rūdītiem sporta auto! Tas vairak domāts klasikas kontekstā,bet trases nianses pārzinošs braucējs noteikti var izdarīt vēl vairāk…Es pats vairāk taustījos un meklēju šim auto piemērotako trases daļu, bet kur nu bez kļūdām… Rezultati varēja būt augstāki, ja katrā brauciena neatrautos dzinējs no stiprinajumiem, kas atiecīgi ietekmēja gan pārslēgšanos, gan paša dzinēja darbību… Bet citādi viss bija superīgi-auto izturēja un rezultāti nemaz nav tik slikti… Tāpēc paldies Vairim un komandai par sagatavoto trasi un saorganizēto sacensību! Paldies LAF par uzticēšanos! Paldies Kristapam par tehnisko atbalstu defektu novērsanai un brālim par palīdzību! Paldies visiem, kas gaidija un ticēja!

 • Mazliet bildes uz brīdi te https://failiem.lv/u/rmmp2339

 • Alvis

  Es gribētu zināt, kas ir ar Baltijas čempionāta rezultātiem smagajiem? Jo visu sacensību rezultāti, kurš ir bijis kurā vietā, ir atrodami šeit:
  http://autosport.ee/veoautokrossi-tulemused-2016
  Bet vēl nav salikts kopā, kurā vietā ir katrs un cik punktu ir katram.
  Tāpēc es vēlētos, lai kāds sakārto rezultātu sadaļu smagajiem.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 26. augusts Latvijas autokrosa čempionāta un kausa 4. posms /2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600, Mini. Open 4500./ Baltijas autokrosa kausa 4. posms /D12, B6000/ Nolikums Pieteikums Dalībnieki (75) Reģistrācija parkā