Autokross: LIVE: Nozīmīgs Latvijas un Baltijas čempionāts posms Vecpilī!

Viesturs Saukāns  27.06.2015 15:36 20

Svētdien Vecpils autotrasē norisinās trešais Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta posms. Sacīkste īpaši svarīga abos čempionātos, jo tās iznākums noteiks toni medaļu sadalei.

 

 • ligzda76

  berniem lidz cik gadiem pa velti??

 • kas notiek?

  Kas par klusuma briidi?

 • Kaspars42

  Gonka vienkārši fantastiska.

 • autosports.lv

  Bildes no Vecpils http://www.autosports.lv

 • Māris

  ierosinājums sacensības Vecpilī rīkot svētdienās! Skatītāju skaits to pierādīja!

  • Noteikti viela pārdomām, lai gan pieļauju, ka par šo tēmu varētu būt 50:50 viedoklis. Bet skatītāju skaita uzrāviens vakar ir pētīšanas vērts notikums. Kaut kas ir nostrādājis, rīkotāji arī riktīgi pie reklāmas pastrādāja, kaut kas no tā visa ir devis rezultātu. Paldies visiem skatītājiem, kuri bija!

   • Komandas darbs atmaksājās par visiem 100… jācer, ka šī tendence – augt skatītāju skaitam – turpināsies arī 1.augustā…

 • antons

  vnk fantastiskas gonkas!!!

 • Super gonka un super atmosfēra! Paldies visiem! Vecpils turpina darīt to, kas darāms un dara to augstā līmenī! Tiekamies augustā!

 • NELAFa braucējs

  Svētdienā gonkai mīnus ir tas, ka pirmdien uz darbu. Citi uz to pašu Vecpili brauc no Latvijas otra gala, tā kā mājās tikai naktī + jāizkravā mantas. Vēl arī tas, ka nevar vakarā pienācīgi atzīmēt panākumus vai arī pretēji, bēdas paslīcināt :-D
  No otras puses plus ir tas, ka sestdienās daudzi netiek, jo jāstrādā. Tā kā te no visiem pie viena viedokļa nekad netikt.

 • Pjanka

  Jātaisa divas dienas… :D
  sestdien vakarā ~15:00 divas kvalifikācijas un beer fests (skatītājiem). Svētdien no rīta viena kvalifikācija un fināli. :D ….un visi laicīgi pa mājām.

  viss būtu bijis fantastiski, ja nebūtu tās 2.5h jāgaida, lai tiešraidē parādītu finālu. Varēja tajā laikā vismaz būt slapjo T kreklu konkurs vai kaut kas tāds! :) Ar skrējienu pa īsu…

  • Turpmākais uzdevums ir nodrošināt, lai tādas 2h mums neizveidojas. Tagad sanāca tā, ka tos 17:00 nospraudām krietni pirms pieteikumu termiņa beigām, kad bija paredzēts, ka dalībnieku būs par trešdaļu vairāk. Kā tagad spriežu, visu varēja izšķirt tikai 4-5 dalībnieki vairāk: pa pārītim klāt 2000S, Open un 1600, automātiski katrā divas grupas, un būtu jāiespringst, lai tie 17:00 vēl būtu sasniedzami laikā. Ņemam kļūdu vērā – ja nākamā reize būs (it kā būšot), tiešraides laiku noteiksim pēc pieteikumu termiņa, kas ir 10 dienas pirms gonkas = ir ok. Tad gandrīz līdz minūtei var sarēķināt precīzos laikus. Pirmo kucēnu elementu piedzīvotajā ka biezs, taču domāju, ka visiem skaidrs – šāds progress krosam bija vajadzīgs kā ēst, un tas jāattīsta. Atsauksmes, lai arī Straume gļukoja, ir ļoti iepriecinošas, skatītāju bijis mega-daudz, un krosam šis ir ļoti svarīgs moments.

 • Māris

  uz Smilteni jau arī brauc! Un Smiltenē skatītāju paliek arvien vairāk, tākā neredzu problēmu

 • vsa

  nu ko. gonka bija super. vecpils sak man patikt… mans auto palika vesels.nesaplisa,, vispar kaifu nokeru. uz nakoso gonku busu klat,ar jaudigaku motoriti un cerams ka laika,jo sods 30 eiro ir tomer sapigs.. taka jautriba bus. ir safilmets video talaja likuma, 2 stundu garuma, caur daraugiem parit vares redzet.

 • Fantastiska diena, organizācija un dulli sportisti!
  Padalos ar bildēm interesentiem http://failiem.lv/u/vvbvext

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (30)

Dalībnieki KKK (8)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA