Autokross: LIVE (16:25): Mūsējie turpina Eiropā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
02.06.2012
09:27

Nedēļas nogalē Vācijā, Zēlovas trasē uz starta stājas Eiropas autokrosa čempionāta 3. posma dalībnieki. To vidū Buggy 1600 klasē arī Māris Līcis, Andris Kuļikovskis un Ervins Grencis, bet SuperBuggy – Juris Kuļikovskis. Pēc pieteikumiem Buggy1600 29 dalībnieki, bet SuperBuggy – 24 sportisti.

16:25: Mārim Līcim trešajā kvalifikācijā motora defekts un cīņa beigusies. Ervins Grencis atkal ārbus B fināla – savā grupā trešajā braucienā astotais, kvalifikācijas kopsummā 24. vieta un, tā kā C fināls nenotiek, valmierietis brauc mājās. Posms atkal neveiksmīgs.

13:15: Otrajā kvalifikācijā abiem latviešiem septītās vietas savos braucienos. Summā šobrīd Grencis 19. vietā, Līcis – 24. pozīcijā. Līcis ziņo par problēmām ar elektrību, bet cīņu turpina.

Se., 20:05: Grencis pēc pirmās kvalifikācijas formāli 19. no 26 Buggy 1600 dalībniekiem (laika kontrolē Ervins 23. vietā). Līderi – Lagodnijs, Mūsā uzvarējušais Tomass Anakleto un Muzils.

Se., 20:00: Māris Līcis par pirmo dienu ziņo: “Pirmajā kvalifikācijā viens gudrinieks atkal iznīcināja manu braucienu, pilnāātrumā uzskrienot man virsū un nolaužot priekšējo piekari.Viņam pašām bagijs ar nolocītu purngalu, pamatīgi sasists. Nezinu, uz ko viņš cerēja savā manevrā. Laika kontrolē uzrādīju 12. vietu, bet nedaudz kļūdījos ar riepu izvēli – visi lika KX,es riskēju uzlikt BF Goodrich. Tāpēc nebija īpaši spilgts starts, aizbraucu piektais. Ervins Grencis finišēja, guva savā grupā septīto vietu, lai gan cīnījās visa brauciena garumā. Rīt startēšu.” Māris pēc šīs dienas šķita noguris: “Jā, vakar ļoti ilgi nācās skrūvēt mašīnu, jo saistībā ar motora maiņu bija daudz jāstrādā.” Līcis saka, ka Vācijas trase ir zem katras kritikas: “Līderu pulkālieli postījumi, trase ir briesmīga, nevienā Latvijas trasē nav tāds segums un tādas bedres kā šeit.”

Se., 19:20: Brāļi Kuļikovski Vācijas posmu spiesti izlaist, tātad uz starta Līcis un Grencis.

Se., 10:30: Vācijā četri mūsējie. Līcis uz cīņu dodas nedaudz sapīcis, jo pēc motora defekta darba bijis daudz, bet iznākumu prognozēt sarežģīti.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv