Autokross: LIVE (16:25): Mūsējie turpina Eiropā

Viesturs Saukāns  02.06.2012 09:27 9

Nedēļas nogalē Vācijā, Zēlovas trasē uz starta stājas Eiropas autokrosa čempionāta 3. posma dalībnieki. To vidū Buggy 1600 klasē arī Māris Līcis, Andris Kuļikovskis un Ervins Grencis, bet SuperBuggy – Juris Kuļikovskis. Pēc pieteikumiem Buggy1600 29 dalībnieki, bet SuperBuggy – 24 sportisti.

16:25: Mārim Līcim trešajā kvalifikācijā motora defekts un cīņa beigusies. Ervins Grencis atkal ārbus B fināla – savā grupā trešajā braucienā astotais, kvalifikācijas kopsummā 24. vieta un, tā kā C fināls nenotiek, valmierietis brauc mājās. Posms atkal neveiksmīgs.

13:15: Otrajā kvalifikācijā abiem latviešiem septītās vietas savos braucienos. Summā šobrīd Grencis 19. vietā, Līcis – 24. pozīcijā. Līcis ziņo par problēmām ar elektrību, bet cīņu turpina.

Se., 20:05: Grencis pēc pirmās kvalifikācijas formāli 19. no 26 Buggy 1600 dalībniekiem (laika kontrolē Ervins 23. vietā). Līderi – Lagodnijs, Mūsā uzvarējušais Tomass Anakleto un Muzils.

Se., 20:00: Māris Līcis par pirmo dienu ziņo: “Pirmajā kvalifikācijā viens gudrinieks atkal iznīcināja manu braucienu, pilnāātrumā uzskrienot man virsū un nolaužot priekšējo piekari.Viņam pašām bagijs ar nolocītu purngalu, pamatīgi sasists. Nezinu, uz ko viņš cerēja savā manevrā. Laika kontrolē uzrādīju 12. vietu, bet nedaudz kļūdījos ar riepu izvēli – visi lika KX,es riskēju uzlikt BF Goodrich. Tāpēc nebija īpaši spilgts starts, aizbraucu piektais. Ervins Grencis finišēja, guva savā grupā septīto vietu, lai gan cīnījās visa brauciena garumā. Rīt startēšu.” Māris pēc šīs dienas šķita noguris: “Jā, vakar ļoti ilgi nācās skrūvēt mašīnu, jo saistībā ar motora maiņu bija daudz jāstrādā.” Līcis saka, ka Vācijas trase ir zem katras kritikas: “Līderu pulkālieli postījumi, trase ir briesmīga, nevienā Latvijas trasē nav tāds segums un tādas bedres kā šeit.”

Se., 19:20: Brāļi Kuļikovski Vācijas posmu spiesti izlaist, tātad uz starta Līcis un Grencis.

Se., 10:30: Vācijā četri mūsējie. Līcis uz cīņu dodas nedaudz sapīcis, jo pēc motora defekta darba bijis daudz, bet iznākumu prognozēt sarežģīti.

 • Kristaps

  Hmm… starta sarakstos redzu tik Grenci un Līci
  chronorace.cz

 • juris

  mums autobuss uz startera pogu neadekvāti reaģēja, esam mājās.

 • Miķels

  Nu noskatoties video, gan izskatās pavisam savādāk!! Līcim vajadzētu iemācīties šat tad atlaist gāzes pedāli, tad arī “craši” būtu mazāk!? Nav jau pirmā reize!

 • inguss

  nu nezinu, bet man liekas ja taadaa situaacijaa jaatmet gaaze, tad eiropaa nav ko mekleet…

 • andris

  bet varbuut tad vienkarsi nav ko tur mekleet..ja nemaak gaazi atlaist!piekriitu Miķelim!Liici maajaas!

 • jurka

  Līcis- “Pirmajā kvalifikācijā viens gudrinieks atkal iznīcināja manu braucienu, pilnāātrumā uzskrienot man virsū un nolaužot…vai tad nebija pretēji?????????????????

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)