Autokross: LIVE: Smiltenē dala čempiontitulus!

Viesturs Saukāns  22.08.2015 21:38 19

Svētdien Smiltenē, Tepera trasē tiek dalīti Latvijas autokrosa čempionu tituli un pārējās medaļas – pēdējais nacionālā seriāla posms. Lielais fināls! Cīņā arī Baltijas čempionāta dalībnieki Buggy 1600, B6000, D12 klasēs – šiem seriāliem trešais no četriem posmiem.

 

 • lidzjutejs

  Ar kādu mašīnu Bogens brauc?:)

 • Kristaps

  B6000 šodien bija labākie!

 • \IMho

  B6000 tiešām labākie, bet 2000 arī nebija slikti, vienīgais kas nepatika bija kafejnīcas neadekvātās cenas :D 2 desiņas + karote kāpostu + škipsna sīpolu + dzēriens 10 eur :D
  nifiga sebe cenas :D pēc cenas sajūta ka ēdu pie Vincenta :D

  • Māris

   neviens jau nespiež pirkt to ēdienu!

   • \IMho

    Nespiest ta nespiež, bet ar galvu ta draudzēties vajag :D es domāju cenu ziņā :D

   • P.Ā.

    Par ēdienu cenām Smiltenē pilnīgi piekrītu!!! To rakstīju jau pagājušogad. Tās ir NEADEKVĀTI AUGSTAS. Un neiet runa vai PIRKT /NEPIRKT. Tiek tikai konstatēts fakts. Vilkačos bija vis samērīgāk, Vecpilī arī Bija Ok.
    Personīgi neesmu trūkumcietējs, bet finansēt kosmanautus netaisos – braucu starplaikos uz pašu Smilteni. Labi, lēti, garšīgi. (Nedrīkt izmest nopirkto biļeti lai atkal iekšā tiktu).

 • Māris

  Vairim ieteikums vairāk pievērsties pašas trases uzlabošanā(pirmā līkuma drošības barjeras iekšmalā ārpus katras kritikas). Ja ir paredzams sauss laiks un putekļi trasē, tad laistītājiem arī vajadzētu būt nopietnākiem(var pašpikot no leišiem Vilkiču trasē-nopietna muca un traktors un lieta darīta). Pārējais vakar bija līmenī. Paldies!

  • Vairis

   Ja runa iet par metāla barjerām 1.līkuma iekšmalā, tad viņas visu laiku tiek salocītas un kāds viņās vienmēr iebrauc, viņas taisnojam, mainam bet rezultāta nekāda – ir doma ņemt nost vispār, ja tam piekritīs trases licencētājs, ja tam nepiekritīs, tad laikam nebūs cita varianta – ka aiz viņām jāsaborē zemē betona stabi, vai jāliek nopietni lieli, smagi betona kluči.
   Ja runa iet pa laistītājiem – tad ar laistītājiem viss ir kārtībā, jo labāk ir tad ja ir 2 laistītāji, un vēl arī tad, ja šiem laistītājiem iziet kaut kas no ierindas, tad ir ar ko aizstāt, kas nav mazsvarīgi. Bet laistītāji jau ir arī kādam savlaicīgi jāsūta trasē, nevis kā pirms fināla, nav kas sūta trasē, bet ir kas dzen malā un neļauj nolaistīt…………..
   Ja runa iet pa laistītāju, kāds ir Vilkiču trasē, kādu laiciņu tur neesmu bijis, bet kad pēdējo reiz tur biju, tad tur bija traktors ar lauksaimniecības mucu, kurai uz abiem sāniem atveras spārni ar daudz šļūtenēm, kas noteikti pieder kādam zemniekam, bet šinī brīdī, kad norisinās graudu novākšana, stipri šaubos kad kāds zemnieks būtu gatavs pamest savu lauku un laistīt trasi………………..

   • māris

    Vairi, un vai trases līkumus pēc nolīdzināšanas nebūtu prātīgi arī noblietēt ar ceļa rulli? Starpcitu, Vilkičos trasi laista ar parastu mucu, kurai aizmugurē ir piestiprināta sprausla un kura trasi laista vismaz 5m platumā (mucā pumpē spiedienu) un mucu velk paliels traktors, tākā Ameriku viņi nav atklājuši. Un par mobilajām toletēm arī Tu varētu padomāt, tāpat kā par tiltiņa rekonstrukciju pirmā līkuma ārmalā (tas drīz sabruks), sarunājiet lai ieurbj 6 stabus, kurus nozāģē un tiem pāri pārliek 2 stabus un tad tai konstrukcijai var izveidot platformu. Tikai nepārproti, tas nav uzbrauciens bet gan ieteikums lai uzlabotu esošo situāciju

    • Vairis

     Māri izraktu grunti sablietēt atpakaļ ar ceļa rulli sacensību dienā – tur nebūs nekāda labuma, ja nu vienīgi nodedzināta degviela, vai arī to darīt tikai darīšanas pēc, lai redz ka kaut ko dara.
     Tu uzskati, ka plastmasas tualetes ir labākas par koka, es gan tā neuzskatu, jo tad kad pēc sacensībām apskatiju koka tualetes viņās varēja ieiet un izdarīt visu ko vajag, bet plastmasenēs skats bija drausmīgs – viss apč….ts nevienas sausas vietas un kā lai meitenes tādās nokārtojās……..
     Es domāju, ka tiltiņam pirmā līkuma ārmalā drīz būs finišs un viņš tiks nodemontēts!
     Māri no normālām diskusijām – mēs visi kopā būsim tikai ieguvēji!

     • Rosita

      Vairim: Tas tiltiņš ir vājprāts,cerams kad tiešām demontēsi … BET Vairi man ir jautājums izskatās pēc taviem iepriekšējām sarunām Jums ir tikai viena atbilde – to nevar, tas nav reāli u.t.t tad jau sanāk kad citās trasēs cilvēki dara tikai darīšanas pēc vai tad tā nesanāk??? Un varbūt par to mucu laistīšanai vajag pajautāt zemniekiem un tad atbildēt kurš tad dos!

     • Vairis

      Atbilde Rositai: Tiešām pilnīgi 100% piekrītu, ka tiltiņš ir briesmīgs, diemžēl materiāli no koka mūsu apstākļos vairāk par 10 gadiem netur. Tiltiņu gribējām jau nodemontēt uz šo posmu, bet sakarā ar laika trūkumu un neatliekamiem citiem darbiem trasē, nācās viņu pieremontēt vēl uz šo posmu. Nav jau runa tikai par nojaukšanu, jādomā kā to vietu sakārtot pēc tiltiņa nojaukšanas – tas savā laikā tika izveidots ar buldozeru, bet tai pat laikā viņš ir ļoti šaurs un no lietus arī daudzās vietās ir izveidojušies izskalojumi.
      Trasei palika šogad 21.gads un pats kopā ar kluba biedriem organizējam sacensības jau 18.gadus un tiešam ir pārbaudītas lietas uz savas ādas pie kurām mēs negribam atgriezties, atklāti sakot – mēs negribam atgriezties pie murgiem, kādi kādreiz bija……
      Par mucu laistīšanām ir daudz jautāts, un ir bijušas daudz atbildes no zemniekiem: ja lijīs lietus, tad mēs mucas iedosim, ja spīdēs saule – tad mums pašiem vajag tehniku lai novāktu ražu.

     • Vairis

      Atbilde Rositai: par citām trasēm es šeit neņemos spriest, bet ja citu trašu īpašnieki/saimnieki man prasa padomu, tad es nekad to neatsaku un veidojas mums labs dialogs ar citu trašu īpašniekiem/saimniekiem par lietām kas ir interesējošas abām pusēm.

     • Rosita

      Vairim:Paldies par atbildi un tiešām ceru to parodiju,ko sauc par tiltiņu neredzēsim nākošo sezonu, jo tas jau paliek dzīvībai bīstami un ceru uz zemnieku atsaucību….

 • Kaspars

  Sacensība super. Sveiciens čempioniem.

 • Kaspars

  A vēl pa Wc, varbūt varētu padomāt pa mobīlajām būdiņām.

 • antons

  un atkal cenas

 • Rosita

  Bet sacensības labas!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 16.12.2017. LAF Folkreisa Ziemas kausa 1. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 1. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (-) Dalībnieki KKK (-)