Autokross: LIVE: Vecpilī viens no izšķirošajiem LČ posmiem!

Viesturs Saukāns  04.08.2017 20:59 15

  Autokross, Ziņas

Sestdien Vecpils autotrasē norisinās Latvijas autokrosa čempionāta piektais posms. Priekšpēdējais, līdz ar to viens no svarīgākajiem! Vai vakarā būs pirmais čempions?

15 responses to “Autokross: LIVE: Vecpilī viens no izšķirošajiem LČ posmiem!”

 1. juris says:

  diezgan smieklīgi, likt pārbraukt, pēc tam anulēt.

 2. juris says:

  un, ja būtu uzradīts 4 rezultāts?? kur rodas šie ”adekvātie” lēmumi?

 3. Jlm says:

  Kas Zivertam notika

 4. kaspars says:

  ….nuko….šausmīgi slikta sajūta…triektas 400km mašīnas,salausta mašīna, lai cilvēkiem10 būtu ko redzēt…,Plūmem pat šampi neiedeva…..nebūs lielās klases….nav kas to novērtē…..

  • Dikti pārspīlēts secinājums.

   • Kristiāna says:

    Nezinu gan, par ko tur jāsmaida pēc Veģera falšstarta paziņošanas. Varbūt paskaidrosi? :)

    • Paskaidrošu: parasti falšstarts ir raksturīgs braucieniem ar lielu dalībnieku skaitu un līdz maksimumam uzspīlētu spriedzi attiecīgajā braucienā vai kopvērtējuma kontekstā. Bet šajā gadījumā falšstarts piedzīvots divu dalībnieku cīņā, kas ir no vienas puses kuriozs, no otras puses papildināja jau tā šova pilno dienu ar papildu sportisko saspīlējumu. Der? :)

 5. No malas says:

  Nu nav jau ar, kaut kā tā pa ritīgo. Zin kā bābas, ja nemāk braukt un nemāk izmantot sportistu kļūdas, kā tikt garām, tad tūlīt sāk bunkāties trasē. Un tā vairākas reizes . Pēc tam sākas stulbums, eu nu vecīt netīšām. Vairākas reizes.!?!?!? Tā jocīci ka tiesneši neko neredz. Lafs laikam sāk degradēties.

 6. No malas says:

  Meiteņu kolektīvos parasti raksturīgas ir skaidrošanās, paskaidrojumu pieprasīšana, intrigu vērpšana, pļauku sišana (griezēji trasē) u. t.t. No vienas puses kuriozs, vīriešu kolektīvs …. bet no otras puses zinot visu to marazmu kas tur iekšā notiek….. tiešām kuriozs. Ciklvēki redz un dzird arī no malas. :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru