Autokross: Māris Līcis Itālijā devītais, punkti arī Bokam un A. Kuļikovskim

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
26.09.2011
08:20

Atzīstami pēdējo Eiropas autokrosa čempionāta posmu aizvadījuši Latvijas sportisti – Itālijā, Madžoras trasē Māris Līcis uzvarēja B finālā, bet A finālā sasniedza devīto vietu. B finālā cīnījās arī Andris Kuļikovskis, finišējot piektajā vietā, līdz ar to posmu noslēdzot 13. vietā. Abiem šis ir sezonas otrais augstākais rezultāts. SuperBuggy klasē Jānis Boks B finālā palika pirmais aiz A finālistu pulka, tātad 11. vietā. Jurim Kuļikovskim pie punktiem tikt neizdevās.

Līcim A fināls aizritēja bez īpašiem starpgadījumiem, lai gan brauciena nogalē viņš bija astotais, pozīciju zaudējot pēc visai agresīva Mareka Sekaninas uzbrukuma. Devītā pozīcija Līcim ir otrs augstākais šīs sezonas rezultāts pēc Mūsā sasniegtās astotās vietas.

Andris Kuļikovskis, kurš sezonas otrajā pusē strauji uzlabojis rezultātus, Itālija posmu noslēdza 13. vietā – otrs labākais rezultāts pēc 11. pozīcijas aiziepriekšējā posmā Ungārijā.

Jānim Bokam pēc ilgāka pārtraukuma izdevies sasniegt punktu pozīcijas. Par spīti tehnikas problēmām sestdien Jānis aizcīnījās līdz B finālam, sasniedzot šajā braucienā stabilu trešo vietu, kas nozīmē, ka pēdējais posms noslēgts 11. pozīcijā.

Jurim Kuļikovskim arī šo sacīksti sabojāja tehnikas problēmas, līdz ar to SuperBuggy klases braucējs spiests pabeigt sezonu bez kopvērtējuma punktiem.

Pēc provizoriskajiem aprēķiniem labāko vietu šā gada Eiropas čempionātā no mūsējiem sasniedzis Līcis, gūstot 12. vietu. Interesanti, ka viņa sasniegtais punktu skaits pēdējā posmā ļautu apsteigt priekšā esošos Franku Maincelu un Krisu Valdšmitu, taču abi izcēlās ar labākiem rezultātiem pēdējā posmā nekā latvietis. Maincels šokējis Eiropas čempionātu ar sensacionālu uzvaru pēdējā posmā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv