Autokross: Māris Līcis pieteicies Vācijai un Čehijai

admin  03.06.2010 00:36 0

  Autokross, Ziņas

Latvijas bagiju braucējs D-3A klasē Māris Līcis pieteicies nākamajiem diviem Eiropas autokrosa čempionāta posmiem, kas notiks vācu Zēlovā un čehu Novapakā. Līdz tam jēkabpilietis cītīgi strādās pie tehnikas gatavošanas, ar mērķi uzlabot mašīnas ātrumu – par sekunžu zagli Mūsas posmā tiek uzskatīta nepareiza ātrumkārba, kuras pārbūve jau sākusies.
„Vācijā jau ir ap 30 mūsu klases dalībnieku pieteikumu, tāpēc būs smagi jāstrādā, lai iekļūtu vismaz B finālā,” saka Māris. „Novapaka, kā vienmēr, neprasa komentārus – šajā trasē B fināls ir pat uzvaras vērts. Nevaru prognozēt rezultātu, zinu, ka Bauskā kļūdas pieļāva kā tehnika, tā es pats. Tas nozīmē, ka nākamos posmus galvenokārt jāizmanto trašu iepazīšanai 2011. gada sezonai.”
Interesanti, ka pretēji prognozēm par aizņemtību A&J Racing komandā Eiropu būtu gatavs apmeklēt arī Aldis Zēbergs D-TAX klasē. Tiesa, šoreiz plānus var mainīt personisku iemeslu dēļ.
Gan Vācijas, gan Čehijas posmiem pieteikumu pieņemšanas laiks vēl turpinās, lai gan, vismaz Vācijas gadījumā, noteikta robežlīnija, kas noteiktos datumos palielina dalības maksu. Jebkurā gadījumā vēl ir laiks sarakstos sagaidīt citu latviešu uzvārdus. Vācijas un Čehijas posmi notiks, attiecīgi, jūnija beigās un jūlijā sākumā.

Dalies ar šo ziņu