Autokross: Mexa/Melatlux Racing Team izceļ banku

Viesturs Saukāns  31.05.2017 15:53 1

Latvijas čempionāta otrajā posmā Vecpilī komandu ieskaitē uzvaru sasniedza Riharda Daiņa, Rūdolfa Bogena un Māra Rusmaņa pārstāvētā Mexa/Melatlux Racing Team vienība. Panākums sasniegts ar maksimālo iespējamo punktu skaitu.

Pārliecinošo rezultātu komandai nesa Daiņa un Bogena uzvaras, attiecīgi, 1600 un 2000 Super klasē, abi sasniedza arī papildpunktu par uzvaru kvalifikācijas summā. Līdz ar to Mexa/Melatlux Racing Team sasniedza vienā posmā iegūstamo punktu maksimumu – 32. Pēc šī panākuma vienība kļuvusi par līderi arī sezonas kopvērtējumā.

Vecpilī otro lielāko punktu skaitu – 22 – sasniedza divas komandas: pirmā posma uzvarētāji SK Brenguļu autotrase/SteelTech (Jānis Baumanis, Andris Krieviņš, Jānis Dreimanis), kā arī SK Vecpils (Edgars Zīverts, Kaspars Silenieks, Heinars Lehtsārs), kurai šis ir viens no labākajiem rezultātiem komandas vēsturē.

Sezonas kopvērtējumā Mexa/Melatlux sakrājuši 52 punktus, Brenguļi/SteelTech – 48, seko SK Ogre (41), SK Vecpils (38), SK SB Koknesis (26) un pērnā bronzas medaļniece EVE Autosports (23).

  • [Ex]

    Viestur? Kad varētu kopvērtējuma rezultāti klasēm parādīties?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2018.

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Nolikums

Pieteikums

Dalībnieki (63)