Autokross: Mūsā sezonas festivāls, Baltijas čempionāts!

Viesturs Saukāns  16.08.2012 15:20 19

  Autokross, Folkreiss, Juniori, Ziņas

Pavisam nemanot mums tuvojas liels krosa festivāls – 8. un 9. septembrī Mūsas trasē divu dienu garumā notiks Baltijas autokrosa čempionāts, kas būs arī Latvijas čempionāta pēdējais posms un LAF Folkreisa Vasaras kausa priekšpēdējā sacīkste. Trasē divās dienās dosies 1600, 2000 Super, Open, B600, VAZ Klasika, CK 125, Beta bagiju, Buggy 1600, Buggy 6000 un folkreisa braucēji. Cīņai gatavojas arī Lietuvas un Igaunijas sportisti, kuru primārais mērķis būs Baltijas čempiona tituli, taču viņi reāli startēs arī Latvijas ieskaitē. Pašlaik formāli sanāk, ka par Baltijas čempionu var kļūt visu klašu, izņemot folkreisa dalībniekus. Iespējams, nav arī sliktākais gadījums. Pirmkārt, piemēram, Beta bagiju vai B600 braucējs tiks pie spilgta ieraksta savā CV, otrkārt, parādīs mūsu valsts klases arī citu valstu potenciālajiem sportistiem.

Dalībniekiem jāņem vērā, ka sacīkste visām klasēm (izņemot Beta bagijus un CK 125) norisināsies abas dienas – kvalifikācijas sāksies jau sestdien, bet svētdien atlikušie priekšbraucieni un fināli. Beta bagijiem un CK 125 visa sacīkste sestdienā.

Sākusies reģistrācija dalībnieku parkā un pieteikumu pieņemšana. Visām klasēm reģistrācija dalībnieku parkā jāveic www.musa.lv. Pieteikumi krosa klasēm www.musa.lv, folkreisam – www.autocross.lv, kā ierasts.