Autokross: Mūsā sezonas festivāls, Baltijas čempionāts!

Viesturs Saukāns  16.08.2012 15:20 19

Pavisam nemanot mums tuvojas liels krosa festivāls – 8. un 9. septembrī Mūsas trasē divu dienu garumā notiks Baltijas autokrosa čempionāts, kas būs arī Latvijas čempionāta pēdējais posms un LAF Folkreisa Vasaras kausa priekšpēdējā sacīkste. Trasē divās dienās dosies 1600, 2000 Super, Open, B600, VAZ Klasika, CK 125, Beta bagiju, Buggy 1600, Buggy 6000 un folkreisa braucēji. Cīņai gatavojas arī Lietuvas un Igaunijas sportisti, kuru primārais mērķis būs Baltijas čempiona tituli, taču viņi reāli startēs arī Latvijas ieskaitē. Pašlaik formāli sanāk, ka par Baltijas čempionu var kļūt visu klašu, izņemot folkreisa dalībniekus. Iespējams, nav arī sliktākais gadījums. Pirmkārt, piemēram, Beta bagiju vai B600 braucējs tiks pie spilgta ieraksta savā CV, otrkārt, parādīs mūsu valsts klases arī citu valstu potenciālajiem sportistiem.

Dalībniekiem jāņem vērā, ka sacīkste visām klasēm (izņemot Beta bagijus un CK 125) norisināsies abas dienas – kvalifikācijas sāksies jau sestdien, bet svētdien atlikušie priekšbraucieni un fināli. Beta bagijiem un CK 125 visa sacīkste sestdienā.

Sākusies reģistrācija dalībnieku parkā un pieteikumu pieņemšana. Visām klasēm reģistrācija dalībnieku parkā jāveic www.musa.lv. Pieteikumi krosa klasēm www.musa.lv, folkreisam – www.autocross.lv, kā ierasts.

 • Buus skaista saciikste! Tik daudz daliibnieku…

 • Izklausās reāli labas 2 dienas! Jau tagad sāku gaidīt…

 • Kristaps VAZ #8

  Autokrosa BČ ir tikai 1 posms? :?

 • Ātrums.

  Nu jā kurš uzvar tas Bčempis!

 • Kristaps VAZ #8

  Meklēju musa.lv pieteikuma anketu, neatradu nekur. Nevaru saprast – man pirksti līki vai viņas tur vienkārši nav? :D

  • G-1

   laikam būs tādi līkāki jo anketa ir! :-)

  • Kristaps VAZ #8

   a par ko man mīnuss? :( :D

 • Kristaps VAZ #8

  Kam jāpaziņo, lai izlabotu, ja pieteikumā kkāda kļūme iemetās un tagad motora tilpums ir 9880361 cc :D

 • Kostiks

  nafig visār vajag tādu extru, kā vietu registrācija, ka tāpat viss tiek sagriezts kajam gaisā,un beigas nevis piešķirta cita vieta, bet vispār izmet no sarakstiem?
  Tak paši saliek, kur kuram vieta un viss, kāpēc jājauc galva cilvēkiem -murgs!?!!
  Nebūtu iesktījies laicīgi,ka aizemtajā vietā jau cits, būtu atbraucis iepriekseja vakara un aizņēmis,tas cits, savukārt, bļautu un paliktu bļaudams, jo uz rokas ir papīrs par reģīstrāciju ar sākotnējo vietas numuru :D

  • Kurš ir izmests un kam nav iedalīta vieta? Kam jauc galvu Dalībnieku parka reģistrācija? Varbūt pirms rakstīt glupus tupus komentārus iepazīsties ar Sacensību nolikumu un reģistrācijas kārtību. Un, ja ir problēmas, var taču sazināties ar organizatoru. Nemētājies ar tik dārgu mantu kā žults, gan vēl noderēs pašam…

   • Kostiks

    kā vienmēr izsmeļoša atbilde :D !

   • Kostiks

    Kur ir apskatams sacensību nolikums, kur ir reģistrācijas kārtība? pirms rakstīt glupus, tupus komentārus pārliecinies vai minētais dokuments ir publiski pieejams!!!

    • Kostiks

     Laf lapā neatradu autocross.lv ir links uz musa.lv a, kas tas tāds musa.lv , un kam man tas, nez… :)

    • Kostiks

     Laf.lv kur ir jaskatās infa par sacensībam, informācijas nav autocross.lv ir links uz kaut kadu mistisku musa.lv – kas tas tāds, kam man tāds es nezinu, jo 2012. gada nolikumos nekur par tādu nav nekas teikts.
     un nav tagad dalībniekam, jāsēž internetā pieteikumu meklējumos, tur kur tie nav jāmeklē… rezervējot paddoku, nekur neparadās informācija, ka vē kautkas jāazipilda, citādi vieta nespīd. – tas, lai būtu, kā ieteikums nakamajām reizēm, ja būs vēlēšanās kautko mainīt.

    • Kostiks

     Nu re!
     Parādījas arī Lafa lapā :) ātri noreaģēja, jo ka musa.lv lapā jaskatās sacensību dokumenti, 2012 gada nolikumos nav minēts

     • Nu ja jau nezini kas ir musa…tad jau neesi dalībnieks un sacensībās nepiedalīsies. Tas ir labi…citādi ar savu īgnumu un pārkarsušo žultspūsli sabojāsi vēl visus sporta svētkus.Ir tāds labs teiciens- suns rej karavāna tālāk dodas..::)))

 • Juris

  Mūsā taču vienmēr viss ir galīgi garām…. Komandām jāmaksā par ieeju mistiskas summas, tagad vēl izdomāts lai var nokāst vairāk…. tajā ūķī jāpavada būs divas dienas…. Tev Maišeli svētki, citiem tas ir darbs….

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x