Autokross: Neatlieciet ierašanos trasē uz pēdējo brīdi!

Viesturs Saukāns  23.04.2013 15:34 4

Autokrosa sezonas pirmā posma organizatori atzīmē, ka skatītājiem svētdien jāplāno laicīga ierašanās Tepera trasē, lai neveidotos sastrēgumi un nenāktos kavēt sacensību skatīšanos.

Jau pērn šī negaidīti izrādījās problēma, bet šogad paredzams vēl kuplāks skatītāju skaits. Rīkotāji centīsies šo jautājumu sakārtot, tomēr fiziski pieeja trasei ir ierobežota un rindu risks pastāv. Sacensību atklāšana paredzēta svētdien, 28. aprīlī pl.11:30.

 • Kristaps

  Cerams ka netiks izmantots kases aparāts kā pērn, ja jā – tad būs auzas.

  • Kristaps VAZ #3

   Neesmu speciālists visā tajā lietā bet vai nav tā, ka ja ieeja ir ar biļetēm, tad būtu jādod arī kāds pirkumu apliecinošs papīrs(čeks). Jo manuprāt bez tā, ja ierodas kontrole or smth, var sanākt šaize organizatoriem?!

   • Anna

    Ja nemaldos, tad pirkumu apliecinošs dokuments ir biļete, ko tev izsniedz uz vietas, jo viss tiek uzskaitīts un ar numerāciju. Tāpat kā mikriņu (Rīgas Satiksmes) biļetes.

   • Kristaps

    Jā protams, bet ir divi varianti – Bauskā EČ kasieres noplēš jau iepriekš sadrukātas biļetes ar SN, Smiltenē vismaz pagājušajā gadā qprillī drillēja vienu kases aparātiņu, kāpēc tā – jāprasa organizatoram.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***