Autokross: Nedēļas nogalē krosisti Vilkičos

Viesturs Saukāns  10.08.2013 11:38 0

  Autokross, Ziņas

Šajā nedēļas nogalē Latvijas autokrosa komanda aizvadīs Baltijas autokrosa kausa trešo posmu Lietuvā, Vilkiču trasē. Cīņai pieteikušies 14 dalībnieki.

1600 klasē uz starta stāsies Andis Kļava, kurš pēc iepriekšējiem posmiem Smiltenē un Marijampolē ir visai drošā kopvērtējuma līderpozīcijā. 2000 Super klasē Latvijas pārstāvji būs Jānis Miščenko un Toms Ziedāns, kuri pēc pirmajām sacīkstēm ir, attiecīgi, pirmajā un trešajā pozīcijā. Uz Lietuvu dodas arī Latvijas Open līderi Agris Brediks, Ints Jeršovs un Jānis Kozlovskis. Ints pēc diviem posmiem ir līderis, Agris, lai arī favorīts, pēc Marijampoles kūleņa ir trešais, Jānis – ceturtais. VAZ klasē startam gatavs Kristaps Maševskis, kurš kopvērtējumā ir otrais.

Bagiju NEZ kausa klasēs Latviju pārstāvēs Māris Līcis un Jānis Šcerbickis Buggy 1600 klasē. Abiem iepriekšējā Lietuvas vizīte nebija veiksmīga, bet Māris kopvērtējumā ir trešais, Jānis – 11. vietā.

NEZ posms arī mūsu B600 bagijiem. Līdz ar Lienes Sproģes avāriju Vecpilī zem jautājuma zīmes bija klases kvoruma iespēja Vilkičos, taču, šķiet, Sproģes komanda ar bagija atjaunošanu būs tikusi galā un pieci braucēji – Liene, Beate Klipa, Aigars Liškovskis, Valters Zīverts un Keivo Koivs – ir gatavi cīņai. Liškovskis un Zīverts šobrīd vadībā, ar viena punkta pārsvaru Aigara labā.

Dienaskārtība paredz sportistu reģistrēšanos un tehnisko komisiju sestdien, bet pirmie starti – svētdien.

PS-Autocross.lv labprāt uzņems sportistu ziņas par savām gaitām tālajā zemē!