Autokross: Nedēļas nogalē startē Eiropas čempionāts, uz starta trīs latvieši

Viesturs Saukāns  15.05.2014 16:09 1

Nedēļas nogalē Vācijā, Zēlovas trasē startēs šā gada Eiropas autokrosa čempionāts, kas nedēļu vēlāk viesosies arī Latvijā. Vācijas posmā uz starta arī trīs Latvijas braucēji – SuperBuggy Ervins Grencis un Juris Kuļikovskis, bet Buggy 1600 – Andris Kuļikovskis.

SuperBuggy klasē Zēlovā startam gatavojas 29 dalībnieki, to vidū Grencis un J. Kuļikovskis. Buggy 1600 klasē 25 pieteikumi, arī A. Kuļikovskis. Šis ir labs posms, lai sezonas sākumā sāktu krāt kopvērtējuma punktus, jo uz starta nav Čehijas posmiem raksturīgais lērums ar dalībniekiem. Taču cīņa sportiski nebūs vieglāka. Mazāks dalībnieku skaits nozīmē mazāk sāpīgas maksas par kļūdām, taču ne vieglāku konkurenci, jo līderi ir tieši tikpat gudri – dodas pēc „vieglajiem” punktiem.

TouringAX klasē 17 pieteikumu – bez latviešiem. Arī JuniorBuggy pagaidām posms bez Justa Grenča – 12 pieteikumu.

Posma dienaskārtībā klasiska: sestdien 11:00 (pēc Latvijas laika) sāksies brīvie treniņi, tad laika kontroles divas sesijas, bet 18:00 arī pirmo braucienu sērija. Svētdien 11:00 sāksies otrā kvalifikācijas sērija, pēc tam arī trešā, bet 16:30 jāsākas fināliem. Ļoti gribētos, ka A finālbraucieni ar latviešu dalību!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***