Autokross: Nedēļas nogalē uz Eiropu Vilkičos!

Viesturs Saukāns  30.05.2017 20:55 6

Šonedēļ Lietuvā, Vilkiču trasē tiks aizvadīts otrais Eiropas autokrosa čempionāta posms. Šī būs tuvākā seriāla sacīkste Latvijas līdzjutējiem, tāpēc daudzi jau gatavo mantas Eiropas apostīšanai!

Pēc pirmā posma Vācijā Latvijas sportistiem nav labākais garastāvoklis, jo rezultāti neizdevās tie, uz kuriem cerēts. SuperBuggy klasē Māris Līcis jau sestdien Zēlovā iekļuva avārijā, kas pamatīgi sabojāja jaunā bagija rāmi. Māris šodien ziņo, ka komanda dara visu iespējamo, lai paspētu līdz “gandrīz māju” posmam būt starta gatavībā.

Ervinam Grencim SuperBuggy cīņa sākās smagi, taču līdz finālam viņš tika un rezultāts veidojās labs. Tajā gan pēc kontakta tika zaudēts viens no riteņiem, un sacīkste ar to arī beidzās. Vistuvāk panākumam JuniorBuggy bija Justs Grencis, taču, kā noprotams, viņa cīņu par uzvaru noslēdza konkurenti, izstumjot Justu no trases.

Vilkičos Baltijā notiekošam posmam klasiski dalībnieku sastāvi: lielajos bagijos ap 20 pieteikumu, JuniorBuggy un salonauto sarakstos šobrīd pa deviņiem braucējiem. Starp citu, pašlaik šķiet, ka TouringAutocross klasē Latvijas sportistu tomēr nebūs.

Zēlovā uzvaru SuperBuggy klasē guva francūzis Žonijs Feilāds. Buggy 1600 klasē ātrākais bija Luksemburgas veterāns Kevins Peterss, JuniorBuggy uzvara krievam Matvejam Furažkinam, bet TouringAutocross labākais izrādījās čehs Alešs Fučiks.

(foto: buchse.de)

 • Kristaps

  Švaks dalībnieku sastāvs TA klasē, ar tādu tendenci drīz vairs nebūs kas brauc.
  Vai tiešām izmaksas ir tik pieaugušas?
  starp citu Kevins Peters jau nav nekāds baigais veterāns :)

 • [Ex]

  Laižam! :)

 • Māris

  Viestur, varbūt tev ir kāds info par dalībniekiem uz lt posmu, leišu lapā pēdējais atjauninājums ir uz 16.maiju un tur ir trūcīgs tas saraksts

  • [Ex]

   Jap, tur baigi maz. Vācijā bija divas reizes vairāk braucēju abās lielo bagiju klasēs….

  • Es skatos to, kas autokrosas.lt, tam neparādās datums. Bet rādītājs, ka īsti nevar ticēt, ir kaut vai Boka pieteikums (pastāv gan iespēja, ka mūsējie nav oficiāli atsaukuši dalību, ko vajadzētu izdarīt).

   • [Ex]

    Tas, ka Boks nebūs ir skaidrāks par skaidru, bet Māris vēl cīnās cerībā paspēt… ļoti ceru, ka viņam un viņa komandai tas izdosies…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 29.04.2018.

LAF Folkreisa Vasaras kausa 1. posms

LAF Krosa komisijas kausa 6. posms

Nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - KKK

Pieteikums - Komanda

Dalībnieki - FR (24)

Dalībnieki - KKK (8+1)

Reģistrācija dal.parkā

***

Portugāle, Montalegre, 29.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 2. posms

Latvijas sportisti:

PČ Supercar: Jānis Baumanis

EČ Super 1600: Artis Baumanis