Autokross: Neprognozējams favorīts uz kopvērtējuma uzvaru

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.01.2016
16:57

Lai arī Edija Oša pārsvars Upesciema posmā LAF Krosa komisijas kausā bija pārliecinošs, šobrīd grūti nojaust, kuri braucēji cīnīsies par garās sezonas kopvērtējuma uzvaru.

Nojaušams, ka Ošs nevarēs startēt visā sezonā, vasarā vairāk koncentrējoties uz rallijkrosu. Tas liek domāt, ka uzvaras dalītāji varētu būt Juris Zembergs, Raimonds Lastmanis un Raivis Grigorovičs. Zināms, ka Zembergs vasaras sezonai plāno sagatavot priekšpiedziņas auto. Arī Lastmanim laika gaitā paredzama tehnikas maiņa.

Cīņā šajā posmā devās arī Aivars Galbāliņš. Viņa patiesais spēku samērs pagaidām palika neatklāts, jo, atšķirībā no pārējiem braucējiem, viņš Upesciemā neizmantoja garo radžu riepas.

Jāatzīmē Kristapa Ašmaņa ceturtā vieta – vienīgais krosa klasikas braucējs ar garajām radzēm sasniedza cienījamu rezultātu.

Starp citu, krosa braucēji Upesciemā izglābās no ļoti spēcīga konkurenta, lai neteiktu – galvenā favorīta. Dienu pirms sacīkstes gatavs pieteikties bija Ints Jeršovs ar pilnpiedziņas Audi Quattro. Taču tikko saliktā mašīna piedzīvoja gultņa defektu. Tā kā detaļa speciāli būvējama un specifiska, šī šoreiz nebija tā sacīkste, kuras dēļ neļaut gulēt komandas mehāniķiem.

Vēlreiz starp citu – pastāvēja iespēja, ka cīņā dodas vēl viens favorīts. Sacensību galvenais tiesnesis Jānis Kozlovskis pāris dienas pirms cīņas devās apskatīt trasi. Tā kā Garkalnes autotrase bija lieliska savā kvalitātē, Jānis pat nedaudz nožēloja savu izvēli tiesāt, nevis startēt cīņās. Meistars gatavojas Brenguļu cīņām, risinot pēdējā brīža ātrumkārbas sagatavošanu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv