Autokross: Oficiāli pēdējā pieteikumu diena!

Viesturs Saukāns  18.01.2011 09:21 4

Šobrīd eksperiments ar Autokrosa Ziemas kausa atdzimšanu nav nesis milzīgu gandarījumu, lai gan četru vīru cīņa Raunā bija ļoti simpātiska. Klase nav guvusi ieskaiti par pirmo posmu, jo netika sasniegts nolikumā atrunātais sešu dalībnieku kvorums. Turklāt šobrīd īpatnēja situācija veidojas arī ar sestdienas Mūsas posmu – sākoties pieteikumu pieņemšanas pēdējai dienai krosa klasē nav pieteicies neviens dalībnieks.

Lūgums tiem krosa braucējiem, kuri gatavojas sestdien stāties uz starta, dot vismaz telefoniskus mājienus Krosa komisijā par saviem plāniem, lai kļūst skaidrs, kas ar šo klasi varētu notikt nedēļas nogalē.

Kopumā diemžēl šī ziņa liek atcerēties Autocross.lv rakstīto par pārmetumiem, ka par folkreisu it kā esot vairāk ziņu nekā par krosu…

 • Normunds

  Protams, ka par FR raksta vairāk! Ir tak starpība vai uz starta ir 30 braucēji kur neko iepriekš nevar īsti prognozēt vai 4, kur pa lielām šaibām viss ir skaidrs jo no 4iem 3 būs uz pjedestāla.

 • Artis

  Kross gatavojas vasarai

  • Nu tad vasarā būs tik kruts kross, ka tā gatavojas! Nevaru vien sagaidīt!

 • Andris

  Jā es jau pakomentēju toreiz plaši pie tā raksta par autokrosa popularitāti un ziņu daudzuma, varam tikai tagad pārliecināties cik aktīvi ir autokrosisti un cik folkreisisti… man šķiet viss ir skaidrs…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms, Abū Dabī, AAE

Yas Marina trase, 05.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis
-Reinis Nitišs

AUTOCROSS.LV ATBALSTA