Autokross: Open 2500 būs Latvijas čempionāta statuss

Viesturs Saukāns  27.02.2017 16:52 5

Latvijas autokrosa čempionāta Open 2500 klase arī šogad saglabās čempionāta statusu. Dienu pirms noteiktā licencēšanās termiņa klasē licenci pieteikuši desmit dalībnieki, kas ir pietiekami “astoņu licenču līdz 1. martam” nosacījuma izpildei.

Līdz ar to Open klašu sāga šim gadam sasniegusi skaidrību – mazajā klasē ir čempionāta statuss, savukārt lielā – Open 4500 – klase var gatavoties kopīgām nedēļas nogalēm ar pārējām LČ klasēm. Lielajā Open klasē licences pieteikuši pieci dalībnieki. Kausa izcīņai un skatāmībai derīgs skaits, turklāt nav izslēgts, ka sportistu skaits procesa gaitā palielināsies.

Šobrīd licenču kārtošanas process gaidāms arī pārējās klasēs. Pašlaik tendences un sarunas neuzrāda lielas krīzes klasēs, lai gan bažas par zināmu dalībnieku skaita viļņošanos pastāv vienmēr, līdz Smiltenē sāksies brīvie treniņi.

 • Fanuks

  ja Nav noslēpums,tad kuri?

  • Domāju, ka tuvākajā laikā nebūs noslēpums- cits nav bildīti iesūtījis, cits ārsta zīmi atnesis. Kamēr nav viss sakārtots, nav ko zīmēties :D :D :D

   • Fanuks

    ok.Cerams ka būs kāds vēl klāt un protams vēl jau ceru ka open4500 sāvāks divciparu skaitli vai vismaz 8 braucējus :)

 • Pičuks

  Nu tad beidzot viss sāk lēnām iet uz labo pusi. Ar to arī apsveicu mūs visus.

 • Fanuks

  Starp citu tagad ss.lv pārdodas par labām naudām laba toyota mr2 priekš open2500.Mašīna ļoti laba!

  https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/sport-cars/lkcnp.html

  un vēl mēļo ka J.Gustāns pēdējā vasaras posmā Brenguļos runājis ka savu mr2 taisīs krosam.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***