Autokross: Open 2500 prognoze – starp 8 un 12

Viesturs Saukāns  12.02.2016 14:12 7

Pašlaik Open 2500 klases potenciālie dalībnieki apzina viens otra gatavību laicīgi saņemt sportistu licences, lai klase varētu debitēt ar Latvijas čempionāta statusu. Pašlaik prognozes liecina, ka nepieciešamos astoņus braucējus izdosies sapulcināt, bet šā brīža šķietamais sportistu maksimums varētu būt ap 12 sportistiem.

Šobrīd ir svarīgi potenciālajiem Open 2500 klases dalībniekiem uzmeklēt ne tikai vienam otru, bet arī ķerties pie licenču kārtošanas.

 • P.Ā.

  Kā izskatās ar 3500 uz šo brīdi?

 • Lauris

  Vai kāds vispār taisās braukt open 3500?un jautājums tāds,kas notiek ja atbrauc 2-3 open 3500 dalībnieki?vai viņus laiž kopā ar open 2500 vai pašiem savs brauciens?vai arī tie 2-3 open 3500 dalībnieki brauc mājās..varbūt Viesturs kaut ko zin par šo visu..

 • HarryVanLee

  Patiesībā pārsteidz OPEN 3500 klase… Palūkojoties divu, trīs gadu senā vēsturē-ja visi šīs klases dalībnieki savāktos kopā-būtu reāla čempionāta statusa klase! Kur visi pazuduši? Kādam vajadzētu koordinēt un apjautāt bijušos dalībniekus-kas notiek? Cik saprotu-starp pašiem dalībniekiem komunicēšanās ir visai pieticīga un beigās sanāk ,,viena tante teica…,,
  Bet Laura jautājums ir vietā! Kas notiek, ja nav kvoruma? 3500 iejaucas 2500 darīšanās?

  • Ar komunicēšanu tur puslīdz kārtībnieks, visai ātri kļuva skaidrs, ka 3500 īsti nesanāk. Čaļi reāli saprata un šobrīd meklē alternatīvas, ko uzbraukt. Īsti jau nekas pāri nepalika – Jānis B. tā kā būtu bijis ar mieru, bet viena liela daļa metas uz 2500. Rezultātā Agris B un Jānis B laikam vairāk rallijkrosa virzienā tēmē (Latvija, NEZ, Igaunija, varbūt kāds paprovēs arī Challenge). Tāpat tiek apsvērtas iespējas uzbraukt (vismaz) Lietuvas posmu Eiropas krosā.
   Par Laura jautājumu par nekvorumu 3500 klasē: ja nav šo astoņu licencēto, nav čempionāta – tas būs formāli skaidrs pāris nedēļu laikā. Ja nav čempionāta, diez vai būs 2-3 gribētāji braukt pavizināties. Un, pat ja būs, piesātinātā diena, piemēram, Smiltenē var likt darīt tāpat, kā pagāšgad ar D12 kausu – ja nav sakarīgs skaits, tad nav vērts vispār šādu kausu aizvadīt, lai taupītu laiku: šova ne pašiem braucējiem, ne skatītājiem. Bet jā, cik zinu, šobrīd nav neviena 3500, kas plēstu matus tāpēc, ka Smiltenē klasei nav kvoruma, čaļi pārorientējās.

 • Volners

  Štrunts par Smilteni…
  Kas ar Mūsu????
  Tantes pieturā kaut ko mēļo!
  Nevar saprast-ticēt,neticēt?

  • Kristaps VAZ#?

   Kalendārs apstiprināts, tagad runāt var visu ko (un ne jau pirmo gadu ir ‘viena tante teica’) :)

 • Volners

  Nu tante pārliecinoši pļāpāja…Gan par plāniem uz 17. gadu.
  Un tomēr-tikai tante!
  Varbūt ir onkuļi iekš LAF, kuri zin labāk!?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***