Autokross: Open 4500 arī Veģeris, talkā nāk folkreiss

Viesturs Saukāns  11.05.2018 06:49 5

Gatavojoties Latvijas čempionāta startam sestdien Brenguļos, notiek dažādi pavērsieni dalībnieku sarakstā. Open 4500 klasē Edgaram Krūmiņam pievienojies arī Jānis Veģeris ar Audi. Savukārt kā papildu klase organizējas folkreisa dalībnieki.

Open 4500 klasē divi braucēji – Eiropas čempionātā tikko debitējušais Jānis Veģeris, kā arī autokrosā debiju jau gadu gaidošais Edgars Krūmiņš. Abi trasē dosies ar atšķirīgu paaudžu Audi Coupe Quattro.

Tikmēr, nojaušot visai plosītu skaitu braucēju atsevišķās čempionāta klasēs, rīkotāji pieņēmuši lēmumu sacīkstei piesaistīt cīnīties gatavos folkreisa braucējus. Pāris stundās ceturtdienas vakarā kļuva skaidrs, ka startam gatavošanos sāk aptuveni desmit braucēju. Pieteikties šai cīņai pa tālruni 26579000 (Viesturs). Cīņa tiks aizvadīta bez auto pārdošanas procedūras, bez Džokera apļa, un pēc Latvijas autokrosa čempionāta posma braukšanas sistēmas. Tiesa, mašīnām jābūt braukušām folkreisā, vai ar folkreisa tehniskajiem dokumentiem, citādi pirkšanas iespējas atcelšana šajā klasē var ievest dažādus brīnumus. Turpinām pieteikties!

Kas attiecas uz čempionāta klasēm, bažas par 1600 un B600 klases kvorumu kļuvušas pavisam reālas. 1600 klasē dalību atsaukuši Raivis Grigorovičs (nepaspēj veikt regulēšanu) un Ģirts Kuzmanis (fundamentālas elektrības problēmas). B600 klasē, meklējot sesto, kļūst skaidrs, ka pazudis arī piektais, līdz ar to ir sajūta, ka kvorumu sapulcēt būs grūti.

 • [Ex]

  Trakums…. :(

 • Govermenc

  Trūkst RX braucošie …..

 • Bēdīgi..

  Nākotnē vajadzētu vienu priekšpiedziņas klasi, tā būtu daudz aizraujošāka, skatāmāka un kas pats galvenais, tas atrisinātu sešu braucēju “Čempionu” titulu problēmu, jo kas ir tituls 6-8 braucēju konkurencē, kur piemēram pirmajiem trim ir labāka tehnika, pārējie var cerēt tikai uz izstāšanos.

  • Uz papīra pilnīga taisnība, bet vēsture rāda, tādā gadījumā vienalga abu klašu daļa nokrīt nost, un rezutlāts ir tāds pats. Negribas neko sliktu teikt, bet tendence “labāk kausiņš starp trijiem nekā normāla cīņa starp 12” ik pa brīdim izlien ārā…

 • Kristaps

  Interesanti.
  Folkreisam nāk talkā Krosa komisijas kauss Autokrosa klasei
  Autokrosam – krosa komisijas kauss Folkreisam : D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 16.06.2018.

Folkreisa Vasaras kauss, 2. posms

Krosa komisijas autokrosa kauss, 7. posms

SK Vecpils B600 kauss, 1. posms

Nolikums

B600 Kausa nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - komanda

Pieteikums - KKK

Pieteikums - B600

Dalībnieki FR (41)

Dalībnieki KKK (12+1)

Dalībnieki B600 (5)

***