Autokross: Open klases sastāvs un citas baumas (precizēts)

Viesturs Saukāns  27.03.2014 17:20 5

Kļuvis zināms arī provizoriskais Open klases sastāvs. Iespējams, cīņa par Latvijas čempiona titulu būs īpatnēji patīkama, jo čempions Agris Brediks vēl precīzi nav noformulējis plānus – startēt nacionālajā krosa čempionātā, vai starptautiskajās sacensībās.

Līderi ir kaujas gatavībā – dalību čempionā apstiprinājuši jau iepriekš minētie Jānis Kozlovskis, Ints Jeršovs, Jānis Dreimanis, Eduards Iesalnieks, Lauris Unāms. Gatavojas cīņai gan Ilgonis, gan Kristaps Ašmaņi (nav radi, atgādinām), turklāt Kristaps gatavo Ford Focus automašīnu, kas var izrādīties vienīgā klasika Open čempionātā (motors priekšā). Gatavojas Jānis Augulis, Ojārs Troika, Māris Rusmanis un Normunds Skribis. Savukārt vismaz Smiltenes posmā nestartēs Nils Bernāns, par tālākiem plāniem vēl jāspriež. Pastāv iespēja, ka čempionātā atgriežas Raimonds Ķervijs, kurš seriālā nav startējis kopš 2005. gada.

Papildinājumi arī citās klasēs – 2000 Super klasē čempionātā debitēs Rihards Jermacāns, 2000 Super sastāvā var būt arī citi papildinājumi no Ogres puses.

Aptaujāta arī daļa Buggy 1600 un SuperBuggy braucēju. B1600 klasē Baltijā un/vai Eiropā gatavojas startēt Māris Līcis, Jānis Ščerbickis, Intars Grandāns un Andris Kuļikovskis, bet SuperBuggy klasi Eiropā pārstāvēs Ervins Grencis un Juris Kuļikovskis. Grencim un Kuļikovskiem, noprotams, paredzēta pilna Eiropas sezona.

D12 klasē Baltijas kausam gatavojas Bruno Leimanis, Andris Jurciņš, Alvils Igovens, Aldis Grantiņš un Jānis Polis. Pašlaik nav precīzas informācijas par smago bagiju B6000 sastāvu.

Jāpiebilst, ka līdz sezonas sākumam ir vēl mēnesis, tāpēc dalībnieku sastāvi var ienest pārsteigumus. Tas, ka kāds vēl nav šajos apskatos pieminēts, nenozīmē, ka viņš nestartēs – informācija papildinās katru nedēļu, kas, protams, priecē!

  • Forshi! Prieks par to, ka viss notiek! Skatiitaajiem buus ko reezeet!

  • Žebeks

    vēl kādi 4 2000 Super kaujas rati ir procesā, kas, visdrīzāk līdz sezonas beigām arī nāks gaismā LČ posmos.

  • Māris

    Viestur! Bauskā šogad būs rallijkross?

    • Edgars M. pagājušajā nedēļā Intai U. vēlreiz apstiprināja, ka NEZ Mūsā būs, visi darbi tiek uz to arī virzīti.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***