Autokross: Open klases sastāvs un citas baumas (precizēts)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.03.2014
17:20

Kļuvis zināms arī provizoriskais Open klases sastāvs. Iespējams, cīņa par Latvijas čempiona titulu būs īpatnēji patīkama, jo čempions Agris Brediks vēl precīzi nav noformulējis plānus – startēt nacionālajā krosa čempionātā, vai starptautiskajās sacensībās.

Līderi ir kaujas gatavībā – dalību čempionā apstiprinājuši jau iepriekš minētie Jānis Kozlovskis, Ints Jeršovs, Jānis Dreimanis, Eduards Iesalnieks, Lauris Unāms. Gatavojas cīņai gan Ilgonis, gan Kristaps Ašmaņi (nav radi, atgādinām), turklāt Kristaps gatavo Ford Focus automašīnu, kas var izrādīties vienīgā klasika Open čempionātā (motors priekšā). Gatavojas Jānis Augulis, Ojārs Troika, Māris Rusmanis un Normunds Skribis. Savukārt vismaz Smiltenes posmā nestartēs Nils Bernāns, par tālākiem plāniem vēl jāspriež. Pastāv iespēja, ka čempionātā atgriežas Raimonds Ķervijs, kurš seriālā nav startējis kopš 2005. gada.

Papildinājumi arī citās klasēs – 2000 Super klasē čempionātā debitēs Rihards Jermacāns, 2000 Super sastāvā var būt arī citi papildinājumi no Ogres puses.

Aptaujāta arī daļa Buggy 1600 un SuperBuggy braucēju. B1600 klasē Baltijā un/vai Eiropā gatavojas startēt Māris Līcis, Jānis Ščerbickis, Intars Grandāns un Andris Kuļikovskis, bet SuperBuggy klasi Eiropā pārstāvēs Ervins Grencis un Juris Kuļikovskis. Grencim un Kuļikovskiem, noprotams, paredzēta pilna Eiropas sezona.

D12 klasē Baltijas kausam gatavojas Bruno Leimanis, Andris Jurciņš, Alvils Igovens, Aldis Grantiņš un Jānis Polis. Pašlaik nav precīzas informācijas par smago bagiju B6000 sastāvu.

Jāpiebilst, ka līdz sezonas sākumam ir vēl mēnesis, tāpēc dalībnieku sastāvi var ienest pārsteigumus. Tas, ka kāds vēl nav šajos apskatos pieminēts, nenozīmē, ka viņš nestartēs – informācija papildinās katru nedēļu, kas, protams, priecē!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv