Autokross: Open soli no bezdibeņa

admin admin
09.08.2010
20:58

Priekulē Open klases dalībnieki kļūdījās ar stratēģiju: bija jāatrod iespēja, lai atrastu piekto dalībnieku un tādā veidā panāktu ieskaiti. Uz starta stājās četri – Jānis Vanags, Jānis Kozlovskis, Raimonds Jerāns un Normunds Skribis. Izdevīgi negūt punktus bija vienīgi līderim Vanagam, kurš bija kopvērtējuma vadībā un apzinās, ka Jerāns un Kozlovskis ir galvenie titula favorīti. Pārējiem bija jāreaģē. Sevišķi Raimondam, kurš bija iedzinēja lomā. Sevišķi, ja būtu zināms sacīkstes iznākums, kurā Vanags šķita negaidīti bezspēcīgs, bet Kozlovskis izstājās ar norautu pusasi. Ziniet, kāds būtu kopvērtējums, ja trasē būtu piektais Open braucējs, kurš, pieņemsim, paliktu pēdējais? Jerānam 32 punkti, Vanagam – 30, Kozlovskim — 28, Skribim – 15. Raimondam šo punktu varētu pietrūkt sezonas beigās.
Tiesa, kā reiz Jerāns, cik zināms, arī mēģināja organizēt papildspēkus no VAZ klases, tomēr novadnieks Jānis Rakuzovs no šādas iespējas atteicās, jo VAZ klasē viņam jācīnās par vismaz otro vietu kausa izcīņā. Šāds Jāņa lēmums ir saprotams.
Pavisam nelāgā lieta tomēr ir situācija, ka kvorums pietrūkst: sezonas sākumā šī klase šķita dzīvīgāka. No seriāla pazuduši Eduards Iesalnieks un Gatis Jaunslavietis, bet Priekulē nevarēja startēt Māris Rusmanis.
Šī bija pēdējā pieļaujamā kļūda Open klasei, lai saglabātu cerības uz čempiontitula izcīņu. Vēl viens kvoruma trūkums un klasē nebūs čempiona. Tādā pašā situācijā ir arī 2000 Super klase, kuras kāja paslīdēja jau pirmajā posmā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv