Autokross: Oskars Troika: „Šo sezonu biju plānojis izlaist”

Gints Astrauskis Gints Astrauskis
09.05.2017
21:56

Vēl nepilnu mēnesi pirms Latvijas autokrosa čempionāta sākuma 2000 Super klases braucējs Oskars Troika apgalvoja, ka šosezon nestartēs. Bija plānoti tikai Vecpils posmi, un pat par tiem nebija nekādas pārliecības. Taču divas nedēļas pirms Smiltenes posma visi apstākļi sakrita tā, ka ir iespēja arī startēt Smiltenē.

Sacensību gan izbojāja motora defekts otrā brauciena beigās, lai gan pirms šī defekta Oskars izskatījās pietiekami ātrs. Laika kontrolē uzrādīts astotais labākais rezultāts, pirmajā kvalifikācijā izcīnīta ceturtā vieta, bet līdz motora defektam otrajā braucienā Oskars atradās trešajā pozīcijā.

Oskara Troika saka: „Noskaņojums šobrīd nav no labākajiem, jo atkal sacensības tika izbojātas dēļ tehnikas. Sapīgi ir tāpēc, ka spēju pabraukt ātri, un abos braucienos biju četriniekā. Ja viss būtu tā turpinājies, visticamāk finālā varētu startēt no otrās rindas, un tad būtu interesantas cīņas. Bet neko darīt, tāds ir šis sporta veids – skarbs, brīžiem pat pārāk skarbs. Darīsim visu, lai atkal būtu ierindā.”

Oskars vēl nezina, vai nākošajos posmos varēs startēt: „Šobrīd nav īsti resursi, lai paspētu uz Vecpils posmu novērst defektus, bet darīšu visu, lai tiktu uz starta,” saka Oskars. “Ja izdosies tikt uz starta Vecpilī un tehnika izturēs, tad plānoju startēt arī nākamajos posmos. Cerams, ka nākamajās sacensībās saglabāsies tikpat labs dalībnieku skaits, un ceru, ka nāks klāt vēl braucēji, lai jau tā interesantās cīņas padarītu vēl interesantākas!”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv