Autokross: Paldies!

Viesturs Saukāns  20.04.2012 11:50 6

Autocross.lv savā un, atļausimies, autokrosa līdzjutēju vārdā saka paldies krosa saimei par lielisko dalībnieku pulku, kas patiecies nākamās nedēļas nogales cīņai Smiltenē! Sportistu sastāvs ir patīkams pārsteigums daudziem virtuāli vai klātienē sastaptiem faniem un par to vislielākā pateicība par nenolaistām rokām, apņēmību un spītīgumu, meklējot ceļu uz Smiltenes starta laukumu!

Liela līdzjutēju buča arī LAF Krosa komisijas vadītājai Intai Ulmei par cītīgo darbu, kas nesis augļus – visai garu dalībnieku sarakstu!

Protams, mēs visi gribam, lai katrā klasē būtu trīsreiz vairāk sportistu. Tomēr, būsim reāli, sportistu skaits ir saistīts ar kopējo valsts situāciju un citām niansēm, kuras grūti ietekmēt un izmainīt pusgada laikā. Galu galā, dalībnieku skaita klasē palielināšanās no sešiem līdz deviņiem, lai cik tas ironiski neliktos, tomēr nozīmē izaugsmi par 30%… Malači!

Autocross.lv novēl visiem sportistiem tikpat kaujiniecisku pieteikšanos uz pārējām 2012. gada sacensībām. Īpašu izturību novēlam tiem, kam pēc nedēļas būs pirmā sacīkste Latvijas čempionāta līdzjutēju priekšā!

 • Ilvis

  Malači! :beauty:

 • Nav par ko! :) Tiekamies Smiltenee!

 • lielais

  …un protams neaizmirsīsim trases saimnieka pozitīvo auru,un organizācijas līmeni dēļ kura ari gribās būt Smiltenē!! Lai ripo! :yes:

 • hahol

  Super,taa tik tureet!!! :yes:

 • Guntis

  Liels paldies trases organizatoram. :-)

 • Pie Vaira viss vienmeer ir liimenii! :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***