Autokross: Pārsteigumi B600 klasē

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
01.08.2019
19:43
Artis Grantiņš finišē B600 klases cīņu. (Foto: Maruta Dene)

Pēdējās dienas pirms Latvijas autokrosa čempionāta posma Vecpilī sarūpējušas pārsteigumus B600 klasē.

Pēc izstāšanās Pilskalnu posmā sacīkstei nebija pieteicies Artis Grantiņš. Izrādījies, ka Artis nolēmis noslēgt karjeru šajā klasē, pārdodot bagiju novadniekam Ģirtam Bauļkalnam. Sākotnēji Bauļkalns pieteicās Krosa komisijas kausa posmam ar Honda Civic automašīnu, turklāt izskatīta iespēja ar šo auto startēt arī čempionāta 2000 Super klasē. Taču līdz ar B600 bagija iegādi salonauto tika atstāts tikai svētdienas kausa sacīkstei, bet sestdien – debija B600.

Grantiņa iemesls pārtraukt startēt B600 klasē saistīts ar B600 palielināto motora tilpumu līdz 750 kub. cm. Daļa braucēju pārgājuši uz lielākiem motoriem, savukārt Artis neuzskata par nepieciešamu veikt tik lielus finanšu ieguldījumus. Runā, ka summa, lai pārietu uz lielo motoru, sasniedzot pat 3000 eiro.

Bauļkalna pieteikums B600 klasē ir vēl viena veiksme klasei šajā sezonā. Sākotnēji šķita, ka vēl viens dalībnieks palielina braucēju skaitu līdz septiņiem. Taču atklājies, ka viens no favorītiem Keivo Koivs starp sacīkstēm lauzis roku, bet cerības to sadziedēt vismaz tādā mērā, lai varētu startēt, ceturtdien nav piepildījušās, un Keivo atsauc dalību. Šo var uzskatīt par trešo neveiksmīgo igauņa posmu pēc kārtas. Klasei, savukārt, saglabājas sešu dalībnieku kvorums. Baumu līmenī runā, ka posmā varētu uzrasties arī Gatis Lībis, kurš klasē debitēja pērn. Tomēr šobrīd nav apstiprinājuma šai ziņai.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv