Autokross: Pēdējās pieteikumu stundas!

Viesturs Saukāns  14.04.2016 13:06 18

  Autokross, Ziņas

Ceturtdiena ir pēdējā bezsankciju diena pieteikumu iesūtīšanai Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta posmam, kas 24. aprīlī norisināsies Smiltenē, Tepera trasē.

Pusdienlaikā dalībnieku sastāvs ir sasniedzis 73 sportistus, kas ir tuvu plānotajam, taču atsevišķi pēdējo stundu papildinājumi ir iespējami.

Visas klases sasniegušas kvorumu, vienīgi Open 3500 tomēr nonākusi realitātē – pašlaik divi aktuāli pieteikumi, turklāt viena no mašīnām vēl šobrīd tiek tikai būvēta. Taču pārējā s klases darbojas lieliski un skatītājiem lieliska diena nākamsvētdien garantēta!

18 responses to “Autokross: Pēdējās pieteikumu stundas!”

 1. Māris says:

  Vienīgi leiši reāli uzmetuši, apmeklētība no viņu puses pilnīgi garām, kas tam ir par iemeslu?! Varbūt Viesturs var izskaidrot?

  • Viesturs says:

   Pieļauju, ka kaut kas vēl uzzīmēsies, bet ir sajūta, ka dienvidos galīgi nav viegli šobrīd šajā sportā. Lai arī liekas, ka kaut kas bišķi vēl trūkst, es teiktu, ka ir tuvu tik, cik gaidīju, zinot runas. Tāls jau viņiem tas pasākums. Atceramies, pagāšgad Vecpilī un Baltiju vispār neviena nebija, tā kā labi vēl, ka tā… Jāsāk skaitīt, vai igauņu nav vairāk, kas būtu Baltijas vieglo krosam sen nebijis gadījums. Šobrīd LIT 7:EST 8.

 2. Māris says:

  Nu igauņi ir līmenī, zinot ka autokross nav viņu specialitāte bet LIT tiešām šokē…

 3. Māris says:

  nu tad reāli LAT Baltijas čempions, kādam jāizbrauc visi posmi un čempis rokā…

 4. Horvāts says:

  Kur palicis Borševskis?! Kur Brediks, Bogens?!! BBB trūkums autokrosā!!!

 5. open says:

  kur tad -Kļava.Lilienšteins,Ņikitins,Miščenko,Roberts,Olle,Jurjans,Ziverts,Vinokurovs,Sproģe,Ozoliņš,Maševskis,Kūķis,Seņkāns?

  • Viesturs says:

   Andis K.laikam vēl domā (mugura), Reinis L.uz šito nebūs, Miša nebūs, Lauris R. uz šito nepaspēšot, Jānis O. it kā brieda, par Jurānu man nav info, Valters Z nebūs, Renārs V. nebūs, darbi neLatvijā, Lieņuks it kā nebraukšot vairs, Ozo, Maš, Ņik, Kūķis nav info, Valērijs nepaspēj jauno auto, ar veco nelaiž klāt.

  • Kristaps VAZ#? says:

   Uz Smilteni skatītājos – vecais auto pārdots, jaunais vēl nav pabeigts. Tālāk – pēc apstākļiem, bet kaut ko un kaut kur uzbrauks noteikti ;)
   Cik nopratu, tad Ozo arī Smilteni izlaiž.

 6. open says:

  skaidrs.

 7. Kaspars S says:

  Gan jau līdz vakaram vēl kāds sasparosies:)

 8. [Ex] says:

  Saldis Džeriņš – B600? Labs! :)

  Par Rūdi jau sen bija skaidrs, ka velk uz sezonu 2000 Super klasē :)

 9. Kaspars S says:

  Klusums pirms vētras:)

 10. Riž says:

  Iekšas dreb, ka no malas būs jāskatās:(

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru