Autokross: Pēdējā Smiltenes pieteikumu diena!

Viesturs Saukāns  19.04.2013 07:42 10

Piektdiena, 19. aprīlis ir pēdējā diena, kad sportisti var pieteikties jaunās autokrosa sezonas pirmajam posmam Smiltenē bez soda saņemšanas 28. aprīlī. Dalībnieki, kuri pieteiksies sākot ar sestdienu, tiks pielaisti pie sacīkstes, taču bez iespējas startēt laika kontrolē.

Pirms pēdējās dienas dalībnieku skaits izaudzis līdz 78 dalībniekiem. Tomēr vēl vairāk nekā desmit sportistu papildinājums gaidāms no Igaunijas, smago automašīnu klasēs, tāpat daži dalībnieki iespējami arī pārējās kategorijās.

Pēc visa spriežot, ieskaitei nepieciešamo dalībnieku daudzumu sasniegs visas klases, arī šaubīgās smago automašīnu grupas. D12 jau ceturtdien bija septiņi pieteikumi, bet no Igaunijas var piebiedroties vēl līdz pat sešiem sportistiem. B6000 bagijos piektdienas rītā ir četri pieteikumi, bet igauņu sarakstos figurē vēl viens – klasei izšķirošs – braucējs. Arī Igaunijas čempionāta GAZ 53 klases dalībnieki gatavojas cīņai – pašlaik seši pieteikumi.

Latvijas čempionāta klases šobrīd demonstrē apbrīnojamu vienmērību – nav klase ar īpašu dalībnieku skaita uzrāvienu, taču nav arī nevienas krīzes klases, visās sportistu skaits ir no deviņiem līdz 13 dalībniekiem. Vienīgā klase, kura šobrīd uzprasās uz dalīšanu divās kvalifikācijās, ir 1600 kategorija, taču Kaspara Silenieka starts ir zem lielas jautājuma zīmes. Tomēr visu parādīs pēdējā pieteikumu diena.

Lielāko pienesumu, ja neskaita cerības uz Igaunijas sportistu oficiālu pieteikšanos smago auto klasēs, var sarūpēt Buggy 1600 ieskaite – iespējama pat trīs Latvijas sportistu pieteikšanās.

 • Grencis buus? :)

 • lebs

  Labdien.
  Varbūt kādam ir info vai pats var pārdot KX 25 vai KX 30 jaunas vai lietotas.
  tel.26409481

 • Māris

  Viestur, Igauņi laikam vēl bremzē ar saviem dalībniekiem, gan smagajos gan salonniekos :-)

  • Vakarā būs saraksts no EST smagajiem, tur viss būs pa smuko, gaidām. Bet uz saloniem no ziemeļiem gan baigi neceru. Pieteikušies arī vēl trīs LIT – viens 1600 un divi 2000 Super, tikai pieteikumi fiziski kaut kur nosprūduši. Tātad pa šodien vēl EST+LIT kopā kādi 15 pieteikumi gaidāmi!

   • 3 LIT sarakstā, daudzu gaidītais Diržininkas atkal 2000 Super, nevis 1600! Es vairs nezinu, kuru klasi es gaidu visvairāk – nupat visas ir pārāk labas!

 • Māris

  tad jau simtiņu izvilksim!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (35)

Dalībnieki KKK (16+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA