Autokross: Pēdējā Smiltenes pieteikumu diena!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
19.04.2013
07:42

Piektdiena, 19. aprīlis ir pēdējā diena, kad sportisti var pieteikties jaunās autokrosa sezonas pirmajam posmam Smiltenē bez soda saņemšanas 28. aprīlī. Dalībnieki, kuri pieteiksies sākot ar sestdienu, tiks pielaisti pie sacīkstes, taču bez iespējas startēt laika kontrolē.

Pirms pēdējās dienas dalībnieku skaits izaudzis līdz 78 dalībniekiem. Tomēr vēl vairāk nekā desmit sportistu papildinājums gaidāms no Igaunijas, smago automašīnu klasēs, tāpat daži dalībnieki iespējami arī pārējās kategorijās.

Pēc visa spriežot, ieskaitei nepieciešamo dalībnieku daudzumu sasniegs visas klases, arī šaubīgās smago automašīnu grupas. D12 jau ceturtdien bija septiņi pieteikumi, bet no Igaunijas var piebiedroties vēl līdz pat sešiem sportistiem. B6000 bagijos piektdienas rītā ir četri pieteikumi, bet igauņu sarakstos figurē vēl viens – klasei izšķirošs – braucējs. Arī Igaunijas čempionāta GAZ 53 klases dalībnieki gatavojas cīņai – pašlaik seši pieteikumi.

Latvijas čempionāta klases šobrīd demonstrē apbrīnojamu vienmērību – nav klase ar īpašu dalībnieku skaita uzrāvienu, taču nav arī nevienas krīzes klases, visās sportistu skaits ir no deviņiem līdz 13 dalībniekiem. Vienīgā klase, kura šobrīd uzprasās uz dalīšanu divās kvalifikācijās, ir 1600 kategorija, taču Kaspara Silenieka starts ir zem lielas jautājuma zīmes. Tomēr visu parādīs pēdējā pieteikumu diena.

Lielāko pienesumu, ja neskaita cerības uz Igaunijas sportistu oficiālu pieteikšanos smago auto klasēs, var sarūpēt Buggy 1600 ieskaite – iespējama pat trīs Latvijas sportistu pieteikšanās.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv