Autokross: Pēdējās dienas pirms starta: Open

Viesturs Saukāns  27.04.2012 15:32 0

Protams, protams, „tur jau bez Jerāna un Kozlovska vairāk nekā nav!” Vai tiešām?

Grūti prognozēt, vai būs uzradies kāds pēdējo gadu čempioniem Raimondam Jerānam un Jānim Kozlovskim līdzvērtīgs spēks, tomēr norakstīt Open cīņu saknē nekādā gadījumā nedrīkst. Ar acs kaktiņu jāvēro pilnpiedziņas mašīnu braucēji Ints Jeršovs un Roberts Ansons – viņi, sevišķi Ints, var pārsteigt. Cik noprotams, Jeršovs pērn gana labi saprata tos mīnusus, kas viņam neļāva cīnīties ar līderiem. Par viņa braukšanas prasmēm (kūleņi gadās gandrīz katram!) šaubu nav un, ja tehnika būs savesta kārtībā atbilstoši, ka tik čempionāts nesākas ar pārsteigumiem!

Tomēr, jā, Jerāns un Kozlovskis turpinās savu episko dueli, kurš, vismaz līdz šim, nav bijis prognozējams ne trasē, ne kopvērtējuma tabulā. Būtu interesanti – arī viņiem – ja kāds vēl mestu izaicinājumu.

Ja neskaita minētos četrus dalībniekus, būs interesanti vērot Māra Rusmaņa startu. Māris pārsēdies Toyota MR2 automašīnā, un jāpieņem, ka šī tehnikas maiņa no pieredzējušā Pontiac nesīs labākus apļu un braucienu laikus. Varbūt ne sākumā – pie mašīnas jāpierod. Eduards Iesalnieks – klusiņām, pa maliņu, bet retajās startētajās reizēs uz pjedestāla – jāvēro arī viņš. Jānis Sproģis – viņa Pontiac gada laikā varētu būt izslimojis „bērnu slimības”. Klase noteikti būs skatāma. Žēl, ka tehnisku problēmu dēļ uz šo posmu netiks Normunds Skribis, tomēr ar pārējiem astoņiem dalībniekiem varētu būt gana atraktīvas cīņas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***