Autokross: Pēdējās dienas pirms starta: VAZ Klasika

Viesturs Saukāns  27.04.2012 15:07 0

Jāatkārtojas, bet fakts – VAZ Klasika vīri starpsezonā lieliski pastrādājuši, ar garantiju ne tikai pārlecot klases Latvijas kausa ieskaites kvoruma robežai, bet pat nodrošinot gandrīz pilnu brauciena starta laukumu. Ienākuši jauni sportisti, kaujas gatavībā līdzšinējie – lieliski pastrādāts!

Kas no tā visa būs sanācis sportiskajā ziņā? Grūti prognozēt vairāku debitantu dēļ – klasē ar kaut kādā ziņā vienādām mašīnām var notikt krasi spēku samēru pagriezieni, var uzrasties kāds, kas pēkšņi brauc pa priekšu. Latvijas kausa VAZ klases debitanti – Andris Ozoliņš, Kristaps Maševskis, Rinalds Bērziņš, Valērijs Seņkāns, arī Arni Odiņu pērn bieži novērtēt neizdevās tehnikas problēmu dēļ… Puse no sastāva ir neprognozējamos spēkos!

Tomēr šķiet, ka līdzšinējie grandi Imants Kolomenskis, Jānis Rakuzovs un Edijs Zimza varētu būt toņa noteicēji – visi ir pieredzējuši, visiem ir ļoti spēcīga tehnika. Atļausimies apgalvot – Kolomenskis joprojām saglabā galvenā favorīta statusu. Galvenais favorīts un VAZ līderis Imants ir bijis kopš pirmās šīs klases dienas, lai arī ik pa brīdim gadījušās arī ķibeles.

Trešo sezonu VAZ klasē uzsāks arī gados jaunais Reinis Palēvics – iespējams, šogad varētu būt vērojams progress un, ja tā, braucēju virtenes vidusdaļā varētu būt interesanti!

Pēdējā brīdī tomēr no starta atteicies spēcīgais valmierietis Kaspars Salnājs – neizdosies sagatavot tehniku. Tātad klasē paliek deviņi dalībnieki, kas jebkurā gadījumā ir panākums!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***