Autokross: Pēdējās Vecpils pieteikumu dienas

Viesturs Saukāns  17.05.2016 09:44 6

Nākamnedēļ Vecpils autotrasē tiks aizvadīts Latvijas un Baltijas čempionāta kārtējais posms. Lai arī šobrīd pieteikumu saraksta lielums nav mērāms terabaitos, līdz pieteikumu pieņemšanas termiņa beigām atlikušas pāris dienas. Pēdējā diena bez sankcijām – ceturtdiena.

Maijs sportistiem iznācis ļoti saspringts, sevišķi tiem, kuri vēlas startēt ne tikai Latvijas čempionātā, bet arī Baltijā un/vai LAF Krosa komisijas kausā. Aizvadītais Brenguļu posms, gaidāmais Baltijas posms Šakjai un sekojošā Vecpils sacīkste sarežģī pieteikšanās grāmatvedība. Nenokavējiet!

 • Kaspars S

  Baigi šķidrs saraksts.
  Visi laikam gaida pēdējo pieteikšanās stundu lai uzturētu intrigu

 • Māris

  Labs Baltijas čempis ar vienu LT pārstāvi!

  • Kaukā tā… Es gan prognozēju, ka pēc Šakjai uzradīsies vēl pa kādam. Bet kopumā jā, šobrīd ir sajūta, ka kaimiņiem mēs esam vajadzīgi tikai dalībnieku saraksta pagarināšanai, bet Baltijas labākā krosa braucēja noskaidrošana nav uzdevums, ja nu vienīgi Buggy 1600 klasē.

 • Kaspars S

  Jap,Baltijā izskatās tāds punktu lasītāju saiets kur viena daļa dižosies ka no trim braucējiem ir trešais:)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***